05

ژوئن
2019

کانادا به عنوان یکی از کشورهای دارای بیشترین تعداد میلیاردر در دنیا رده بندی گردید

Posted By : کاناداهوم/ 252

وقتی صحبت از کلوپ میلیاردرها می شود، باید گفت ۱۵ کشور ثروتمند در جهان وجود دارند که تعداد زیادی میلیاردر در آنها زندگی می کنند.

شرکت اطلاعاتی Wealth-X ششمین لیست سالانه خود را که شامل کشورهایی با بیشترین تعاد میلیاردرهاست، منتشر کرده است و چیزی که به هیچ وجه شگفت انگیز نیست، این است که آمریکا با داشتن ۴۲۰ میلیاردر بیشتر از کشور چین که در رتبه دوم قرار دارد، در صدر این لیست جای گرفته است.

کانادا به عنوان چهاردهمین کشور جهان با بیشترین تعداد میلیاردر قرار گرفته، که تعداد آنها حدود ۴۵ نفر می باشد که در خاک کانادا زندگی می کنند و ثروتی در حدود ۸۷ میلیارد دلار دارند.

این گزارش همچنین بیان می کند که ۱۵ کشور برتر ۷۵ درصد جمعیت جهانی میلیاردرها را تشکیل می دهند.

در مجموع، ۱،۹۴۲ میلیاردر در ۱۵ کشور برتر دنیا زندگی می کنند که در کل ثروتی به ارزش ۶٫۸ تریلیون دلار دارند که معادل ۷۹ درصد از ثروت کل میلیاردرهای جهان در سال ۲۰۱۸ می باشد و اندکی از سال قبل بیشتر است.

در ادامه رتبه بندی Wealth-X از کشورهایی که بیشترین تعداد میلیاردر را دارند مشاهده می کنید.

۱٫ایالات متحدهتعداد میلیاردرها: ۷۰۵ نفر مجموع ثروت میلیاردرها: ۳،۰۱۳ میلیارد دلار

 ۲٫چینتعداد میلیاردرها: ۲۸۵ نفر مجموع ثروت میلیاردرها: ۹۹۶ میلیارد دلار

۳٫ آلمانتعداد میلیاردرها: ۱۴۶ نفر مجموع ثروت میلیاردرها: ۴۴۲ میلیارد دلار

۴٫روسیه تعداد میلیاردرها: ۱۰۲ نفر مجموع ثروت میلیاردرها: ۳۵۵ میلیارد دلار

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.