موسسه مهاجرتی کانادا هوم

موسسه مشاوره‌ای کاناداهوم به ظن و گمان عده‌ی زیادی از هم وطنان و مشتریان خارج از کشور با توجه به تعداد همکاران و گستردگی کار بی اغراق یکی از بزرگترین و محبوب ترین موسسات مشاوره ای مهاجرتی محسوب می‌شود. حتی در آمریکا و اروپا هم موسساتی با تجهیزات پیشرفته این چنینی و امکانات دیگر تقریبا نادر واندک است، اما موسسه کانادا هوم با گرایش تخصصی نسبت به مشاوره بنیان روش‌های نوینی را در ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای بنا گذاشته و امروز در سراسر جهان و به خصوص برای ایرانیان موسسه‌ای شناخته شده و معتبر و خوش نام محسوب می‌گردد.

این موسسه بی اغراق یکی از محبوبترین و بزرگترین موسسات مشاوره‌ی تخصصی است که از لحظه‌ی عقد قرارداد مشاوره و حتی پیش از قرارداد براساس اصول مدیریتی و با مشورت بزرگترین و برترین شرکت‌های آی تی در دنیا سیستم خاصی را برای مشتری در در نظر گرفته و از لحظه‌ی عقد قرارداد مشاوره به طور سیستماتیک برای ارائه خدمات مشاوره به شما برنامه ی خاصی را دارد.

ما دست شما را در تمام مراحل از ابتدا تا انتها گرفته و شما را برای مهاجرت آسان و بدون دغدغه آماده می‌کنیم. مطمئن هستیم پس از اتمام کار شما مار را بعنوان یکی از نزدیکان خود خواهید پذیرفت.

ایدئولوژی موسسه مهاجرتی کانادا هوم

کاناداهوم یک شرکت ایده آل گراست که در تمامی زمینه‌های خدمات مهاجرت و تحصیل اقدام به بالا بردن سطح خدمات این صنعت می‌کند. اهداف این شرکت به شرح زیر است:

  • ارائه خدمات ویزا با رعایت استانداردهای بالا
  • رعایت صداقت و انتخاب مسیری که به صلاح متقاضیان است
  • اجرای دقیق و درست پرونده ها
  • دادن بازخورد منظم با زمان بندی دقیق از پروسه کاری موکلین به آنها

وب سایت فارسی کاناداهوم مرجع موثق برای اخبار مربوط به تحصیل و بورسیه و اطلاع رسانی موقعیت‌های شغلی بین المللی بوده و از این طریق این شرکت در راستای ارائه اطلاعات مفید در جهت تصمیم سازی آگاهانه گام بزرگی برداشته است. کلیه خدمات ارائه شده توسط این شرکت، از طریق شرکت های معتبر که زیر نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی هستند ارائه می‌گردد. تمامی اطلاعات موجود در بخش فارسی این وب سایت منطبق بر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و هیچ گونه اطلاع رسانی خارج از چهارچوب قوانین سازمان‌های مربوطه ندارد.

مشاورین و کارکنان این شرکت در تمامی سطوح کاری، صداقت و شفافیت را مبنا و جزء منشور اخلاقی این مجموعه قرار داده اند و همواره اصول حرفه ای مشتری مداری را حفظ می نمایند. این شرکت در خصوص متقاضیانی که به دنبال روش‌های غیر از روش های قانونی تحصیلی و کاری هستند و به دنبال راهکارهای خارج از چهارچوب قوانین می‌گردند کمکی نمیتواند کند.

افراد فعال در این شرکت هیچ فعالیت خارج از قوانین بین المللی و همچنین قوانین جمهوری اسلامی ایران نداشته و در امور غیر از مسایل اشاره شده فعالیتی ندارند.

عضویت ها و نمایندگی های ما:

  • شرکت رسمی ثبت شده در استان کبک کانادا
  • شرکت رسمی ثبت شده در استان بریتیش کلمبیا
  • شرکت رسمی ثبت شده در فدرال کانادا
  • همکاری با موسسات دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ایران
  • دارای نمایندگی بیش از ۱۵۰ دانشگاه و کالج در سرتاسر دنیا

کاناداهوم با بهره‌مندی از بیش از ۲۵ مشاور در سراسر دنیا در اکثر ورکشاپ‌ها و سمینارهای بین المللی مرتبط با کاریابی، مهاجرت، اعزام دانشجو و بورسیه شرکت می‌کند. این شرکت در هر کدام از کشورهای محل فعالیت با موسسات رسمی و قانونی همکاری کرده و همکاران رسمی این شرکت در کشور ایران فقط موسساتی هستند که در این سایت معرفی می‌شوند و کاناداهوم با هیچ فرد یا موسسه و شرکت دیگری در کشورهای ذکر شده همکاری ندارد. جهت تماس با نمایندگی های ایران یا دفتر کانادای این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

برخی از خدمات ما برای شما عبارتند از:

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا معمولا به شکل ویزای تک ورود single entry یا ویزای مولتیپل کانادا multiple entry یا همان ویزای پنج ساله کانادا صادر میشود. ویزای توریستی برای متقاضیان ایرانی معمولا یا به صورت سینگل اینتری به مدت درخواست متقاضی یا به صورت مولتیپل . . .

مهاجرت به کانادا از طریق کار آفرینی

یکی از روشهای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت کانادا، برنامه مهاجرت از طریق کارآفرینی و سرمایه‌گذاری استانی برای تجار و مدیران دارای سابقه مدیریت و سرمایه به میزان تعیین شده است. این برنامه‌ها به دلیل توسعه اقتصادی و اشتغال زایی در کانادا و جذب . . .

تحصیل در کانادا

امروزه کانادا یکی از پیشگامان عرصه سرمایه گذاری برای تحصیل می باشد، که به نوبه‌ی خود این امر موجب افزایش کیفیت موسسات آموزشی این کشور شده است، تا جایی که بنابر آمار اداره مهاجرت کانادا سالانه بالغ بر 150 هزار دانشجو و دانش آموز خارجی مشغول به تحصیل در این کشور می‌باشند . . .

اقامت کانادا از طریق استارتاپ

برای دریافت اقامت دائم کانادا از طریق برنامه استارتاپ متقاضیان بایدپیش از آنکه اقامتشان صادر شود به کمک ویزای کارکانادا وارد کانادا بشوند و باید بتوانید اداره ی مهاجرت کانادا با طرح جدید کاری خود بتوانید متقاعد کنید که برای طرح شما . . .

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

در ژانویه‌ی سال ۲۰۱۵، سامانه‌ی جدید مهاجرت به کانادا با عنوان «ورود سریع» (Express Entry) جهت مهاجرت نیروی متخصص و اخذ اقامت دائم از سوی اداره‌ی مهاجرت کانادا معرفی شد. این سامانه شامل دو مرحله‌ی آنلاین است: متقاضیان ابتدا باید نسبت به . . .

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

برنامه سرمایه گذاری کبک یکی از مطمئن ترین روشهای اخذ اقامت کانادا می باشد که هم ساله متقاضیان زیادی از سراسر جهان دارد و باعث شده که دولت کبک این برنامه را سهمیه بندی کند، اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک به نسبت برنامه های اقامتی . . .
3750
ویزای توریستی کانادا
2485
تحصیل در کانادا
850
مهاجرت به کانادا از طریق تخصص
140
مهاجرت به کانادا از طریق کار آفرینی
67
اقامت کانادا از طریق استارتاپ
47
مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک