02

آوریل
2019

مراجعه کننده مرموز به منزل شرمن ها طی چند ساعت پس از قتل که بود؟

Posted By : کاناداهوم/ 365

[ad_1]

تورنتو- بر اساس تصاویر ضبط شده با دوربین مداربسته در حالی که بری و هانی شرمن، زوج میلیاردر در زیرزمین خانه شان و در کنار استخر به قتل رسیده بودند، یک مرد ناشناس سه بار به منزل آنها وارد و از آن خارج شد.
در فاصله 9 و 11 دقیقه تا 10 و 16 دقیقه صبح 14 دسامبر 2017، این مرد از اتومبیل پارک شده مقابل خانه شرمن ها در Old Colony Rd خارج و از درب ورودی وارد ساختمان شد. چند دقیقه بعد از همان درب خارج شد. او این کار را 3 بار انجام داد و مجموعا 29 دقیقه در داخل خانه باقی ماند.
این مرد که بود؟ آیا پلیس با او صحبت کرده است؟
پلیس می گوید نمی تواند به سوالات مربوط به تحقیقات 15 ماهه شان درباره کشته شدن شرمن ها پاسخ بدهد. از جمله اینکه چرا پلیس به مدت 6 هفته تصاویر ضبط شده توسط دوربین امنیتی را مشاهده نکرد؟ بر اساس گزارش های منتشر شده در رسانه ها، پلیس همچنین به مدت حداقل 6 هفته تصاویر ضبط شده توسط دوربین مداربسته در شرکت داروسازی Apotex را بررسی نکرده بود.
هنک ایدسینگا، کارآگاه پلیس با صدور بیانیه ای اعلام کرد که پلیس در حال بازبینی تصاویر ضبط شده برای تشخیص ارتباط احتمالی آن با پرونده می باشد. ایدسینگا همچنین از افشای اینکه چه نوع و چه تعداد مدرک DNA مورد بازبینی و بررسی قرار دارند خودداری کرد.
برایان گرینسپن، وکیل خانواده شرمن می گوید که کارآگاهان خصوصی استخدام شده توسط خانواده کپی فیلم ضبط شده توسط دوربین امنیتی نصب شده در خانه را دارند ولی نمی دانند که مراجعه کننده مرموز چه کسی است.
بری و هانی شرمن، زوج میلیاردر و مالک شرکت داروسازی Apotex صبح 15 دسامبر 2017 در خانه شان مرده پیدا شدند. پلیس تا به امروز موفق به حل معمای قتل و شناسایی و بازداشت مظنون یا مظنونین نشده است.

[ad_2]