15

ژانویه
2020

افزایش اشتغال در کانادا در ماه دسامبر

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 93

افزایش اشتغال در کانادا در ماه دسامبر

۲۴ دی ۱۳۹۸

اخبار, اخبار مهاجرت در

حال و روز بازار کار کانادا این روزها خوب است. به گزارش کاناداهوم به نقل از Statistics Canada استان های انتاریو و کبک دو استان کانادا هستند که در ماه دسامبر بیشترین افزایش نرخ اشتغال را داشته اند. در ماه دسامبر، تعداد ۵۷۰۰۰ فرد بیشتر از ماه های قبل در بخش خصوصی کانادا مشغول به کار بودند که کاهش اندک نرخ اشتغال ماه نوامبر را جبران می کند.
بخش های تهیه غذا و ساختمان سازی نیز با افزایش نرخ اشتغال مواجه بوده است. در این دو حوزه ی شغلی سردمدار استان ها کبک است که با ۲۵۰۰۰ فرصت شغلی جدید پیشتاز استان ها و مناطق کانادا است. سپس بریتیش کلمبیا و انتاریو قرار دارند که بیشترین افزایش اشتغال را در ساختمان سازی با ۱۷۰۰۰ فرصت شغلی جدید داشته اند.
گفتنی است بین دسامبر ۲۰۱۸ تا دسامبر ۲۰۱۹ در کانادا ۳۲۰۰۰۰ نفر بیشتر از مدت های قبل در کانادا مشغول به کار بوده اند. نرخ افزایش اشتغال در کانادا بسیار سریع تر از سال ۲۰۱۸ رو به رشد بوده است. این در حالی است که در ماه می سال ۲۰۱۹، کانادا کمترین نرخ بیکاری خود را با ۵٫۴ درصد تجربه کرده است. ماه پیش اما نرخ بیکاری کانادا ۵٫۶ بوده است که در ماه دسامبر ۲۰۱۸ نیز همین رقم را شاهد بوده ایم.  

۵
/
۵
(
۱

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
کارگران هندی با مهارت بالا کانادا را به آمریکا ترجیح می دهند
برگ برنده مهاجران در بازار کار کانادا
کانادا با بحران کمبود نیروی کار روبروست!
آگاهی های شغلی کانادا در سه ماهه نخست ۲۰۱۹ به ۴۳۵ هزار عدد رسید
اشتغال زایی مهاجران در کانادا؛ پدیده ای فراتر از حد انتظار
افزایش نرخ اشتغال انتاریو به مدد مشاغل تمام وقت
مشارکت ۸۳ درصدی زنان ۲۵ تا ۵۴ ساله در بازار کار کانادا
کانادا تا به حال انقدر نیاز به نیروی کار نداشته است!
بازگشایی سیستم EOI نیو برانزویک
تکمیل ظرفیت برنامه کاندید مهاجرت انتاریو برای سال ۲۰۱۸

۲۴ دی ۱۳۹۸


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.