03

جولای
2022

PGWP هایی که پس از ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ منقضی شده‌اند قابل تمدید هستند

Posted By : کاناداهوم/ 81

PGWP هایی که پس از ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ منقضی شده‌اند قابل تمدید هستند

اخبار, اخبار تحصیلی کانادا در:

شان فریزر در توییتی گفته است که همانطور که قبلا اعلام شده ویزاهای کار پس از تحصیل، که پس از ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ منقضی شده‌اند را می توان تمدید کرد.
دارندگان ویزای کار پس از تحصیل در کانادا PGWP که ورک پرمیت آن‌ها بین ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ منقضی می‌شود، ممکن است واجد شرایط تجدید و تمدید ویزای PGWP خود باشند.
شان فریزر وزیر مهاجرت کانادا تاریخ اجازه تمدید ویزای PGWP که قبلا اعلام کرده بود را از ژانویه ۲۰۲۲ به سپتامبر ۲۰۲۱ رسانده است. شان فریزر در توییتی گفته است که:
همچنانکه اقتصاد کانادا در حال ترمیم است، صدها هزار شغل بدون نیروی کار داریم. دانشجویان بین‌المللی سخت کوشی که از دانشگاه‌های کانادا فارغ‌التحصیل شده‌اند به اقتصاد و جوامع ما کمک شایانی می کنند.
سیاست جدید به نفع هر کسی است که ویزای PGWP او در حال منقضی شدن است. این تغییر عمدتا به نفع متقاضیان برنامه تجربه کانادایی است که از ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۱ فرصتی برای اپلای جهت مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری نداشته‌اند. اداره مهاجرت کانادا برگزاری دراو برای این متقاضیان را که اغلب دارنده ویزای PGWP  بودند متوقف کرد تا درخواست‌های تلنبارشده را رسیدگی کند. برگزاری دراوهای این متقاضیان قرار است از ۶ جولای از سر گرفته شود.
ویزاهای PGWP معمولا یک بار صادر می‌شوند و قابل تمدید نیستند. دانشجویان بین‌المللی فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های کانادا که در دوره‌های تحصیلی تمام وقت شرکت کرده‌اند می‌توانند ویزای کار تا سقف سه سال دریافت کنند. اما این تدبیر جدید به دارندگان ویزای PGWP واجد شرایط اجازه می‌دهد تا برای ویزای کار باز جدید تا سقف ۱۸ ماه اعتبار اپلای کنند.
این شرایط ویژه در ماه آوریل اعلام شد ولی جزییات در مورد نحوه اپلای هنوز منتشر نشده است.
این اقدام ویژه نشان دهنده پتانسیل رشد در اقتصاد کاناداست و به فارغ‌التحصیلان بیشتری اجازه می‌دهد تا کانادا را وطن خود بنامند.از همه شما که با تیم من جهت تمدید این برنامه همکاری کردید ممنونم و از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان بین‌المللی نیز که همچنان کانادا را انتخاب می‌کنند متشکرم.اطلاعاتی در مورد نحوه اپلای برای این اقدام ویژه در هفته‌های آتی بر روی وبسایت ما منتشر خواهد شد.شان فریزر
ضمنا مدارک دارندگان PGWP نیز در حال انقضاست و این موضوع می‌تواند شرایط بدی را برای آن‌ها ایجاد کند. آن‌ها ممکن است لازم باشد ویزای کار جدید بگیرند، شغل خود و یا حتی کانادا را ترک کنند.
ده‌ها هزار دارنده ویزای  PGWP سال بعد مقیم دائم می‌شوند. آن‌ها در حال حاضر از آنجا که سابقه کار در کانادا و تحصیل در کانادا را دارند به خوبی جذب بازار کار کانادا شده‌اند. در سال ۲۰۲۱ بیش از ۸۸,۰۰۰ دارنده ویزای PGWP مقیم دائم شدند.
دولت کانادا گفته است که بیش از ۵۰,۰۰۰ نفر از این اقدام ویژه منتفع خواهند شد.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

۱۲ تیر ۱۴۰۱


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.