25

ژوئن
2019

25 مدیرعامل برتر کانادا بر اساس رای کارکنان

Posted By : کاناداهوم/ 307

Glasdoor، که یکی از بزرگترین وب سایت ‌های کاریابی جهان است، پنجمین لیست خود از مدیران عامل برتر کانادا را به عنوان بخشی از برنامه‌ سالانه Employees’ Choice Awards منتشر نمود.

این فهرست اقدام به شناسایی مدیرعامل شرکت هایی با بیش از هزار کارمند و بر اساس آرای این کارکنان کانادایی در طی یک سال گذشته نموده است.

مدیران برای اینکه واجد شرایط حضور در این لیست باشند، باید حداقل 25 نظر از طرف کارکنان و مدیران ارشد خود در فاصله زمانی 2 می 2018 تا ۱ می 2019 دریافت می کردند.

در فهرست امسال، مدیرعاملانی از صنایع مختلف از جمله فن آوری، خرده فروشی، علوم پایه، بهداشت و سلامت و … قرار دارند.

در صدر فهرست سال جاری، دکتر Lisa Su مدیرعامل شرکت AMD با کسب مقبولیت 99 درصدی قرار دارد. به گفته Glasdoor، او فردی تازه وارد در این لیست می باشد و اولین زنی است که توانسته در صدر مدیران عامل برتر کانادا قرار بگیرد.

پس از او در مقام دوم، David Aisenstat مدیرعامل رستوران ‌های Keg با مقبولیت 99 درصد قرار گرفته است. جایگاه سوم لیست نیز با کسب آرای 98 درصدی به Yves Guillemot مدیرعامل شرکت Ubisoft اختصاص یافته است.

Christian Sutherland-wong، مدیر ارشد اجرایی Glasdoor گفت:”شناسایی و معرفی این مدیران افتخار بزرگی است چرا که این افراد از دیدگاه کارکنانشان، چشم اندازی مناسب، حس اعتماد و ارتباطاتی استثنایی را به نمایش گذاشته اند.”

وی افزود:”جایزه‌ مدیرعامل ‌های برتر Glasdoor هر سال رقابتی ‌تر می‌شود و من به همه‌ این رهبران برای کسب چنین دستاوردی تبریک می‌گویم.”

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.