15

آوریل
2019

120 میلیون دلار هزینه بهسازی بزرگراه Trans-Canada در محدوده پارک ملی Glacier National Park

Posted By : کاناداهوم/ 423

دولت استانی اعلام نمود بزرگراه Trans-Canada واقع در بخش داخلی بریتیش کلمبیا به زودی شاهد عملیات بهسازی و ارتقاء خواهد بود.

بخش 4.4 کيلومتري از این بزرگراه که از میان پارک ملی Glacier و شهر Golden می گذرد بهبود خواهد یافت، به طوری که عرض آن از 2 لاین به 4 لاین ارتقاء یافته و ساختار پل قدیمی Quartz Creek Bridge نیز با ساختاری چهار بانده جایگزین خواهد شد.

سایر موارد بهبود در این منطقه نیز شامل ساخت جاده های دسترسی فرعی در نزدیکی پل Quartz Creek Bridge به منظور کاهش تراکم خودروها و یک پل جدید برای جایگزینی Wiseman Creek Culvert است، که گذرگاهی امن برای عبور حیات وحش ایجاد خواهد کرد.

پس از تکمیل این پروژه 121 میلیون دلاری، این بخش از بزرگراه شماره 1 شاهد بهبود جریان ترافیک و افزایش امنیت رانندگی خواهد بود.

Claire Trevena، وزیر حمل و نقل و زیرساخت های بریتیش کلمبیا، در بیانیه ای اظهار داشته است:”این بخش از بزرگراه 1 در طول سال ها شاهد برخوردها و تصادفات خطرناکی بوده و این تغییرات و بهبودها تفاوت بزرگی از نظر ایمنی ایجاد خواهند کرد. عملیات تعریض بزرگراه و جایگزینی پل Quartz Creek Bridge با یک ساختار چهار بانده، کارآیی رانندگان تجاری را نیز بهبود خواهد بخشید.”

دولت استانی 71.5 میلیون دلار به این پروژه کمک می کند، در حالی که دولت فدرال 49.9 میلیون دلار از هزینه ها را تامین خواهد کرد. این برنامه تحت توافقنامه مزایای اجتماعی دولت استانی که مستلزم دستمزد اتحادیه است ساخته خواهد شد.این ارتقاء در بخش غربی شهر Golden علاوه بر بهبود صورت گرفته در بزرگراه شماره 1 در بخش شرقی شهر Golden تا منطقه Kicking Horse Canyon است که با هزینه 469 میلیون دلار در حال انجام است. کار ساخت و عملیات بهسازی در شرق Golden از سال 2017 آغاز شده و تا سال 2024 ادامه خواهد داشت.

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.