06

آوریل
2019

10 رشته دانشگاهی که به کسب مشاغل پردرآمد در کانادا منتهی می شوند

Posted By : کاناداهوم/ 450

نکات زیادی وجود دارند که در هنگام انتخاب رشته تحصیلی دانشگاه باید در نظر گرفته شوند از جمله: سابقه تحصیلی شما، اشتیاق و علاقه شما به موضوعات مختلف درسی و زمینه شغلی و بازار کاری که شما قصد دارید در آینده به آن وارد شوید.

البته یکی از مهم ترین مسائل مورد توجه بسیاری از افراد این است که کارفرمایان چه میزان حقوقی به آنها پرداخت خواهند کرد.

برای ارائه بینشی بهتر درباره این فرصت های شغلی، وب سایت Slice لیست سالانه خود را از مشاغل پرتقاضا و پردرآمد کانادا منتشر کرده است. بر اساس این فهرست منتشر شده، ما تحقیقاتی را انجام داده ایم تا مشخص شود که برای رسیدن به این مشاغل در چه رشته هایی باید تحصیل نمایید. پردرآمدترین رشته های تحصیلی حال حاضر در کانادا به شرح زیر می باشند.

میانگین درآمد: حدود 19 تا 60.7 دلار در ساعت

پرستاری چندین سال است که در فهرست مشاغل مورد تقاضا قرار گرفته است. برای تبدیل شدن به یک پرستار، شما به کسب مدرک لیسانس (یا معادل CEGEP) و ثبت نام توسط مرجع قانونی استان محل سکونت نیاز دارید.

میانگین درآمد: حدود 48 هزار تا 153 هزار دلار در سال

همزمان با رشد محبوبیت اپلیکیشن ها و برنامه های کامپیوتری، مهندسی نرم افزار به یکی از رشته های پرمتقاضی و پولساز تبدیل گشته است. برای اینکه یک مهندس نرم افزار شوید به یک مدرک مهندسی نرم افزار، یا مدرک علوم کامپیوتر نیاز خواهید داشت و یا باید در کلاس های آموزشی که اصول اولیه را به شما آموزش می دهند شرکت نمایید.

میانگین درآمد: حدود 27 هزار تا 134 هزار دلار در سال

رشته های مرتبط با کسب و کار درآمدهای بالایی دارند. به طور مثال مدیران حسابداری در حدود 57 هزار تا 101 هزار دلار درآمد سالانه دارند و یا تحلیلگران تجاری حدود 27 هزار تا 134 هزار دلار در سال درآمد دارند.

میانگین درآمد: حدود 109 هزار تا 580 هزار دلار در سال

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.