23

مه
2019

کانادا در حال حاضر دارای رتبه دوم بالاترین سرعت دانلود موبایل در جهان است

Posted By : کاناداهوم/ 370

بسته به بالا بودن میزان سرعت دانلود و آپلود گوشی هوشمندتان، به همان نسبت نیز جستجو در اینترنت، جابجایی بین صفحات و دابل کلیک برای شما راحت تر خواهد بود. طی سال جاری، کانادا در این زمینه به خوبی عمل کرده و مردم از سرعت اینترنت شبکه داده های تلفن همراه رضایت کامل داشته اند.

طبق اطلاعات اپلیکیشن Speedtest (برنامه تست شبکه تلفن همراه) در چهار ماه اول سال 2019، سرعت دانلود موبایل در کانادا 64.42 مگابیت در ثانیه (Mbps) بوده است، که رتبه دوم جهانی را پس از نروژ با سرعت دانلود Mbps 65.41، برای کانادا به همراه داشته است.

با این حال، در رابطه با پهنای باند، کانادا با سرعت Mbps 111.47 در رتبه دوازدهم قرار داشته، در حالی که سنگاپور با سرعت Mbps 197.50 در رتبه اول قرار دارد.

اگرچه هنوز شبکه های 5G در کانادا اجرا و پیاده سازی نشده، اما گزارش Speedtest نشان می دهد از سال 2018 که اپراتورهای تلفن همراه اقدام به افزودن طیفی جدید از منابع و گسترش مجموعه قابلیت های بهره وری شبکه نموده اند، کانادایی ها از روند افزایش مداوم حداکثر و میانگین سرعت اینترنت لذت برده اند.

این گزارش همچنین نشان می دهد که در طول سال گذشته، در رابطه با مقایسه سرعت دانلود موبایل در سراسر کانادا، نیوفاندلند و لابرادور دارای بالاترین سرعت دانلود در سه ماهه اول و دوم سال 2018 بوده است. در رابطه با شبکه های تلفن همراه در سال 2018، شرکت TELUS در سه ماهه اول و دوم سال سریع ترین اپراتور بوده و پس از آن شرکت Bell در رده دوم قرار داشته است.

بر اساس این گزارش می توان گفت مشتریان تلفن همراه در کانادا از یکی از بالاترین سرعت های دانلود در جهان در سال 2018 برخوردار بوده اند و خوشبختانه، این روند در سال 2019 با قرار گرفتن در رتبه دوم جهانی ادامه پیدا کرده است.

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.