18

سپتامبر
2022

چگونه می‌توان از طریق برنامه PNP به کانادا مهاجرت کرد؟

Posted By : کاناداهوم/ 41

برنامه نامزدی استانی یا PNP روشی برای مهاجرت نیروهای کار ماهر به کانادا و دریافت اقامت دائم این کشور است. این روش راهی موفق برای جذب نیروی کار ماهر به استان‌هایی بوده است که همیشه جمعیت مهاجر اندکی داشته اند مانند استان‌های آتلانتیک و دشت‌های کانادا. این برنامه به مهاجرانی که قصد مستقر شدن در ایالتی خاص را دارند کمک می‌کند. بیش از ۸۰ نوع برنامه مهاجرتی استانی برای جذب نیروی کار، فارغ‌التحصیل و کارآفرین وجود دارد.

تمامی استان‌ها به جز نوناووت و کبک این برنامه را ارائه می‌دهند. کبک برای تعیین معیارهای انتخاب مهاجر مختار عمل می‌کند.

دو زیر مجموعه برای روش PNP وجود دارد:

برنامه‌های پایه‌ای:

در این روش متقاضی مستقیما درخواست خود را برای برنامه PNP ارسال می‌کند. سپس، استان مورد نظر بررسی می‌کند که آیا متقاضی شرایط لازم را دارد یا خیر.

برنامه‌های بهسازی شده: این گزینه در کنار سیستم مدیریت اکسپرس انتری فدرال عمل می‌کند. فرد متقاضی با دریافت نامزدی استانی شانس پذیرفته شدن اکسپرس انتری خود را به طور قابل ملاحظه‌ای بالا می‌برد.

به خدمات مهاجرت به کانادا نیاز داری؟

بیشتر بخوانید:

برگزاری اولین دوره قرعه کشی اکسپرس انتری کانادا در سال ۲۰۲۲
ترودو دستور کار مربوط به اولویت های برنامه مهاجرت به کانادا را اعلام کرد
کانادا بزرگترین قرعه کشی سیستم PNP را در سال جاری برگزار کرد

این مطلب را به اشتراک بگذارید:


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.