22

آوریل
2019

پرینس ادوارد آیلند جدیدترین پذیرش خود را برگزار کرد

Posted By : کاناداهوم/ 431

جدیدترین خبرهای به دست آمده از پرینس ادوارد آیلند از این حکایت دارند که در تاریخ ۱۸ آوریل این استان جدیدترین پذیرش را برگزار کرده و طی آن برای متقاضیان اکسپرس انتری دعوتنامه صادر نمود است. گفتنی است پرینس ادوارد آیلند ماهانه پذیرش برگزار می کند و برای آندسته از متقاضیان مهاجرت که تمایل خود را برای مهاجرت به برنامه مهاجرت استانی پرینس ادوارد آیلند ابراز کرده اند دعوتنامه صادر می کند.  

استان پرینس ادوارد آیلند در پذیرش ۱۸ آوریل مجموعا ۱۳۰ دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری، Labour Impact و Business Impact صادر کرد و بدین ترتیب مجموع دعوتنامه های صادره از طرف این استان در سال جاری به ۵۷۰ رسید. ۱۱۳ متقاضی اکسپرس انتری و  Labour Impact که در این پذیرش دعوتنامه دریافت کردند حالا می توانند تقاضای خود برای اقامت دائم را به برنامه مهاجرت استانی پرینس ادوارد آیلند اعلام کنند.

از سوی دیگر برای ۱۷ کارآفرین هم از طریق دسته ی Business Impact: Work Permit Stream دعوتنامه صادر شد و آنها هم الان می توانند تقاضای خود را برای دریافت نامه حمایتی ویزای کار موقت به برنامه مهاجرت استانی پرینس ادوارد آیلند ارائه کنند.

دسته اکسپرس انتری پرینس ادوارد آیلند با سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است؛ سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود.

متقاضیان می توانند امتیاز و رتبه خود را از طرق مختلف بهبود ببخشند و مثلا اگر از طرف یک استان انتخاب شوند ۶۰۰ امتیاز اضافی کسب می کنند.

آندسته از متقاضیان که مایل هستند از طرف پرینس ادوارد آیلند انتخاب شوند باید ابتدا یک پروفایل ابراز تمایل یا  (EOI ) جداگانه را با برنامه مهاجرت استانی پرینس ادوارد آیلند پر کنند. این پروفایل ها از ۱۰۰ نمره بر اساس عواملی نظیر تحصیلات، سابقه کار و سطح تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسه امتیازدهی می شوند. سپس طی پذیرش های ماهانه از متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند دعوت می شود تا تقاضای خود را برای انتخاب استانی ارائه کند.  

متقاضیان می توانند امتیاز و رتبه خود را از طریق مختلف بهبود ببخشند و مثلا اگر از طرف یک استان انتخاب شوند ۶۰۰ امتیاز اضافی کسب می کنند.

دسته ی Labour Impact پرینس ادوارد آیلند با سیستم اکسپرس انتری مرتبط نیست و به سه مسیر مهاجرتی مبتنی بر ابراز تمایل تقسیم می شود – Skilled Workers (در پرینس ادوارد آیلند و خارج کانادا) ، International Graduates و Critical Workers. متقاضیان این سه دسته مهاجرتی، علاوه بر داشتن معیارهای دیگر، باید در پرینس ادوارد آیلند مشغول به کار باشند و یا از جانب یک کارفرمای ساکن این استان دارای پیشنهاد کار تمام وقت و بلند مدت باشند.

Business Impact: Work Permit Stream هم مناسب کارآفرینان خارجی است که مالک کسب و کار هستند و یا سابقه کار مدیریتی دارند و مایل به سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار در پرینس ادوارد آیلند هستند. این مسیر مهاجرتی هم مبتنی بر ابراز تمایل است و در پذیرش ۱۸ آوریل کمترین امتیاز این دسته ۱۰۷ بود.

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.