19

مارس
2019

نظرسنجی ها نشان می دهند سه چهارم کانادایی ها کارهای بانکی خود را به صورت آنلاین انجام می دهند

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 270

نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که بیش از سه چهارم مردم کانادا فعالیت های بانکی خود را از طریق روش های دیجیتال و به صورت آنلاین انجام می دهند که نسبت به آمار ۶۸ درصدی دو سال پیش، افزایش نشان می دهد.

 این نظرسنجی که توسط انجمن بانکداران کانادایی انجام شده است نشان می‌دهد بیش از ۵۳ درصد از شرکت کنندگان اعلام کرده اند بانکداری آنلاین متداول ‌ترین روش مورد استفاده برای انجام کارهای بانکی‌ آنهاست.

همچنین این نظرسنجی دوسالانه نشان داد که دومین روش کاربردی بانکداری مورد استفاده مردم خدمات اپلیکیشن موبایلی است که حدود ۲۳ درصد گفته اند از این خدمات استفاده می کنند.

فقط ۱۲ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی اعلام کردند که به صورت حضوری کارهای بانکی‌ خود را به انجام می‌ رسانند و ۱۰ درصد نیز گفته اند که با استفاده از ماشین های بانکی و ABMها کارهایشان را انجام می ‌دهند.

انجمن بانکداران کانادایی می گوید این موضوع نشان دهنده یک تغییر اساسی از ۱۶ سال پیش تاکنون است. در آن زمان که اولین نظرسنجی انجمن انجام شد حدود ۴۰ درصد از شرکت کنندگان گفته بودند که آنها به طور عمده از خدمات ماشین های ABM استفاده می کنند، ۳۰ درصد به صورت حضوری به شعبات مراجعه کرده و تنها ۱۶ درصد از خدمات آنلاین استفاده می کنند.

این نظرسنجی آنلاین از ۴۰۰۰ کانادایی بزرگسال در دسامبر ۲۰۱۸ به انجام رسید.

با توجه به استانداردهای مورد پذیرش خدمات نظرسنجی، نمی توان برای نظرسنجی های آنلاین حاشیه خطا در نظر گرفت زیرا آنها به طور تصادفی از مردم نمونه برداری نمی کنند.

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.