19

مه
2019

محدودیت سرعت جدید در بزرگراه های سری 400 در انتاریو

Posted By : کاناداهوم/ 320

دولت انتاریو در بیانیه ای اعلام کرد که بزرگراه های سری 400 در این استان مشمول طرح افزایش محدودیت سرعت خواهند شد.

Jeff Yurek وزیر راه و ترابری انتاریو جمعه گذشته اعلام کرد یک پروژه آزمایشی در اواسط ماه سپتامبر در سه بخش بزرگراهی انجام خواهد شد و به موجب آن، حداکثر سرعت مجاز تا 110 کیلومتر در ساعت افزایش خواهد یافت.

این پروژه شامل بزرگراه 402 از London به Sarnia، بزرگراه QEW از St. Cathartines تا همیلتون و بزرگراه 417 از اتاوا تا نقطه مرزی کبک می شود.

طبق گفته های  Jeff Yurek، بازبینی محدودیت های سرعت مجاز در بزرگراه های اصلی و پر تردد استان بیش از حد طولانی شده است. وی توضیح داد که این بزرگراه ها دارای ایمنی، تجهیزات و امکانات لازم برای تردد خودروها با سرعت حداقل 120 کیلومتر در ساعت می باشند.

وی هفته گذشته به CityNews گفت:”اگر به تاریخچه اینکه چرا محدودیت های سرعت در این بزرگراه ها اجرایی شدند نگاهی بیندازیم، متوجه می شویم که در دهه 70 میلادی یک بحران انرژی وجود داشته و برای حفظ سوخت، در آن زمان محدودیت های سرعت در سیستم بزرگراهی ما اجرایی شد و حد مجاز سرعت را پایین آورد که از آن زمان تا به حال به همین صورت باقی مانده است.”

وی افزود:”من اخیرا شنیده ام که بسیاری از سهامداران به این موضوع اشاره کرده اند که شاید زمان بررسی مساله محدودیت های سرعت در بزرگراه های استانی فرا رسیده باشد و به همین منظور طی هفته آینده من بیشتر در این مورد صحبت خواهم کرد، اما در حال حاضر قصد داریم با انجام مشاوره های بیشتر و اجرای این پروژه آزمایشی متوجه شویم که زمان حرکت رو به جلو فرا رسیده است یا خیر.”

این بررسی به عنوان بخشی از پیشنهاد جدید قوانین حرکت در انتاریو انجام می شود که هفته گذشته توسط دولت فورد مطرح شد.

همچنین انتظار می رود که این قانون به موتورسیکلت ها اجازه ورود به خط عبوری HOV را بدهد، در حالی که مجازات ها و جرایم شدیدتری را برای رانندگانی که در لاین چپ با سرعتی کمتر از حد مجاز تردد می کنند، در نظر بگیرد. هم اکنون حداکثر سرعت مجاز در بزرگراه های اصلی انتاریو، 100 کیلومتر در ساعت است.

طبق گزارش CBC، افرادی که برای محدودیت های سرعت بالاتر در حال مبارزه هستند، ادعا می کنند که سرعت مجاز فعلی بسیار محدود کننده می باشد به گونه ای که می تواند منجر به بروز حادثه شده و هر راننده انتاریویی را در حین سفر در بزرگراه های سری 400 به یک مجرم تبدیل کند.

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.