08

جولای
2019

شکسته شدن رکورد جهانی بزرگ ترین برگ درخت افرا با تشکیل زنجیره انسانی در انتاریو

Posted By : کاناداهوم/ 306

تابستان یکی از فصولی است که گروه‌ های بزرگی از مردم کانادا برای شکستن رکوردهای جهانی گینس گرد هم می آیند. جالب اینکه جدیدترین رویداد رکوردشکنی، جنبه میهن پرستانه نیز داشته است.

بر اساس گزارش آکادمی رکوردهای جهانی، مجموعا 3،942 نفر در روز 29 ژوئن در شهر ترنتون (Trenton) استان انتاریو گرد هم آمدند و در تشکیل یک برگ افرای انسانی شرکت کردند.

این رویداد با عنوان “Operation: Stand Proud” توسط شرکت Leon’s Trenton سازماندهی شده بود و شنبه گذشته در پارک Centennial و در حمایت از سازمان خیریه نیروهای مسلح کانادا، Soldier On؛ برگزار گردید.

بسیاری از مردم برای حمایت و قدردانی از سربازانی که زندگی خود را وقف خدمت به کانادا کرده اند در این پارک جمع شدند و بدین ترتیب رکورد قبلی گینس در سال 2017 که با حضور 1،589 نفر در Grouse Mountain در استان بریتیش کلمبیا ثبت شده بود را شکستند.

به گفته منابع خبری، برگزار کنندگان این رویداد امیدوار بودند که پارک را با جمعیت 5 هزار نفری پر کنند ولی با این حال، تعداد افراد شرکت کننده برای شکستن رکورد قبلی کافی بود.

سازمان Soldier On به سربازان بازنشسته و پرسنل فعال ارتش کمک می‌کند تا به عنوان بخشی از روند درمان آسیب‌ های جسمی دائمی و بیماری های روحی، در رویدادهای ورزشی شرکت نمایند.

Mike Eden، مالک Leon’s Trenton و برگزار کننده این رکوردشکنی جهانی در یک خبر رسمی گفت:”ما به ریشه‌ های نظامی عمیق خود در منطقه Quinte West افتخار می‌کنیم.”

وی افزود”ما این رویداد میهن پرستانه یعنی «روز کانادا» را فرصت خوبی دیدیم تا برای ثبت رکورد جهانی بزرگ ترین برگ درخت افرا با زنجیره انسانی اقدام نماییم تا بدین طریق مراتب احترام و قدردانی خود را نسبت به افرادی که برای وطن از خود گذشتگی کردند و خانواده های آنها نشان دهیم. ما بسیار مفتخر هستیم که این رویا را امروز به واقعیت تبدیل نموده‌ ایم و توجه ها را به سوی نیروهای مسلح کانادا و سازمان Soldier On جلب کرده ‌ایم.”

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.