30

مه
2019

شهر تورنتو به عنوان بهترین مقصد گردشگری آمریکای شمالی توسط دانشجویان انتخاب شد

Posted By : کاناداهوم/ 342

در حالی که تعداد توریست هایی که هر ساله به تورنتو می روند به رکورد 44 میلیون نفر رسیده است، این شهر به عنوان بهترین مقصد گردشگری در آمریکای شمالی توسط دانشجویان و معلمان شناخته شده است. طبق خبر رسمی منتشر شده از سوی سازمان گردشگری تورنتو، هر ساله گردشگران تورنتو بیش از 9 میلیارد دلار به اقتصاد این شهر کمک می کنند.

این سازمان می گوید بخش بزرگی از جمعیت توریستی تورنتو را معلمان، دانش آموزان و دانشجویان بین المللی از سراسر جهان تشکیل می دهند.

مطابق لیست بهترین مقاصد دانشجویی منتشر شده توسط انجمن سفرهای دانشجویی در سال 2019، تورنتو به صورت رسمی به عنوان برترین شهر آمریکای شمالی برای معلمان، دانش آموزان و دانشجویان انتخاب شده است.

همچنین تورنتو رکورد میزبانی بیشترین جلسات و ملاقات های بین المللی را نسبت به سایر شهرهای آمریکای شمالی در سال 2018 شکست. طبق گزارش کنگره و کنوانسیون بین المللی انجمن شهری، تورنتو میزبان 84،600 شرکت کننده بین المللی بوده است، که این تعداد بیشتر از هر شهری در طول تاریخ آمریکای شمالی بوده است.

تاکنون، تورنتو تنها شهر در کانادا است که شاهد افزایش تعداد نشست های بین المللی بوده است که همه ساله در آن برگزار می شود.

اخیرا عناوین متعددی به این شهر بزرگ در استان انتاریو داده شده است. در ماه فوریه، تورنتو به عنوان بهترین شهر کانادا برای یافتن عشق انتخاب شد. دو ماه بعد نیز به عنوان یکی از بهترین شهرهای دانشجویی جهان طبقه بندی گردید و رتبه سیزدهم را در میان بهترین شهرهای دنیا برای زندگی دانشجویی به خود اختصاص داد.

بر اساس گزارش منتشر شده توسط مجله مهاجرتی Global Wealth، تورنتو همچنین به عنوان سیزدهمین شهر ثروتمند در جهان معرفی گردیده است. تورنتو تنها شهر کانادایی بود که نامش در فهرست این رده بندی قرار دارد.

Andrew Weir، معاون اجرایی سازمان گردشگری تورنتو می گوید:”تورنتو شهری با حس پذیرش، مشارکت و هم افزایی بالا می باشد که از دانشجویان سراسر جهان استقبال می کند.”

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.