09

ژوئن
2019

ساسکاچوان پذیرش های جدید خود را برگزار کرد

Posted By : کاناداهوم/ 358

خبرهای جدید از استان ساسکاچوان از این حکایت دارند که این استان در تاریخ ۶ ژوئن برای ۴۲۵ نفر از متقاضیان زیرمجموعه های مهاجرتی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز دعوتنامه صادر کرده است؛ در این پذیرش ۳۴۲ دعوتنامه برای متقاضیان زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز و ۸۴ دعوتنامه هم برای متقاضیان اکسپرس انتری صادر شده است.

افرادی که علاقه مند هستند از طرف استان ساسکاچوان برای اقامت دائم انتخاب شوند و از طریق یکی از این دو زیرمجموعه مهاجرتی به ساسکاچوان مهاجرت کنند، باید در گام نخست تمایل خود را به برنامه مهاجرت استاتنی ساسکاچوان اعلام کنند و به بیان دیگر، یک Expression of Interest ارائه نمایند.

برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان به این استان اجازه می دهد تا مطابق با نیازهای اقتصادی و بازار کار خود تعداد معینی متقاضی مهاجرت کاری را برای اقامت دائم انتخاب کند. گفتنی است زیرمجموعه اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان با سیستم اکسپرس انتری فدرال که منبع اصلی جذب نیروی کاهر ماهر خارجی کاناداست منطبق است.

آندسته از متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف استان انتخاب شوند در سیستم جامع رتبه بندی ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای آنها دعوتنامه صادر خواهد شد. لازم به ذکر است که هر دو زیرمجموعه مهاجرتی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز متقاضیان را ملزم به داشتن سابقه کار در یکی از ۱۹ شغل مورد نیاز در ساسکاچوان می کنند.

متقاضیان اکسپرس انتری که مایل هستند از طریق زیرمجمو.عه اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان باید Expression of Interest جداگانه ای را در برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان ثبت کنند. در Expression of Interest اطلاعاتی نظیر تحصیلات، سابقه کار، تسلط بر زبان های انگلیسی یا فرانسه و سایر معیارها ثبت می شود و متقاضیان از ۱۰۰ امتیاز رتبه بندی می شوند.

سپس از متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های متوالی دعوت می شود تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان ارائه کنند. حدنصاب امتیاز هر دو زیرمجموعه مهاجرتی در پذیرش 6 ژوئن 75 بود که نسبت به پذیرش ۱۵ می حاکی از کاهش هفت امتیازی بود.

از ابتدای سال ۲۰۱۹ تا کنون برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان ۸۹۸ دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری و ۱۱۹۶ دعوتنامه برای متقاضیان زیرمجموعه مهاجرتی مشاغل مورد نیاز صادر کرده است.  

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.