12

ژانویه
2020

ساسکاچوان در جدیدترین پذیرش از ۳۰۸ متقاضی دعوت کرد

Posted By : کاناداهوم/ 193

ساسکاچوان در جدیدترین پذیرش از ۳۰۸ متقاضی دعوت کرد

۲۱ دی ۱۳۹۸

اخبار, اخبار مهاجرت در

دولت ساسکاچوان در جدیدترین و در واقع اولین پذیرش سال 2020 خود که به تاریخ 9 ژانویه برگزار شد از 308 متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز دعوت کرد تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان و در نهایت اقامت دائم کانادا ارائه کنند. با اینکه داشتن پیشنهاد کار جزو شرایط نبوده است متقاضیان می بایست پروفایل ابراز تمایل یا expression of interest خود را در برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان ثبت می کردند. و البته می بایست در یکی از مشاغل مرتبط با رشته تحصیلی خود یک سال سابقه کار می داشتند.
متقاضیانی که پروفایل EOI معتبر دارند بر اساس شبکه امتیازدهی کارگر ماهر خارجی برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان از 100 امتیاز و بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات ، سابقه کار دارای مهارت ، تسلط بر زبان های انگلیسی یا فرانسه و داشتن ارتباطات در ساسکاچوان نمره میگیرند. این امتیاز رتبه متقاضیان را در صف انتظار EOI برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان تعیین می کند و از مقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های متوالی دعوتنامه صادر می شود.
زیرمجموعه اکسپرس انتری
مجموعا 142 دعوتنامه در تاریخ 9 ژانویه برای متقاضیانی صادر شد که در صف انتظار اکسپرس انتری دارای پروفایل بودند. زیرمجموعه اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان با سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است؛ سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود.
لازم به ذکر است که آندسته از متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS دریافت می کنند و بدین ترتیب حتما برای آنها در دور بعدی دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم صادر می شود.    
زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز
زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز نیز در برابر مهاجرانی گشوده است که فاقد پروفایل سیستم اکسپرس انتری فدرال هستند. مجموعا 166 متقاضی از طریق این زیرمجموعه جهت تقاضا برای انتخاب شدن از طرف استان دعوت شدند. متقاضیان این دسته نیز می بایست حد اقل 69 امتیاز می داشتند. در پذیرش 9 ژانویه، متقاضیان شاغل در 82 شغل مختلف دعوت شدند. در بین این مشاغل عناوینی نظیر مدیر کشاورزی، ماموران اداری و تکنیسین های برق خانگی و تجاری به چشم می خورد.

3.7
/
5
(
3

votes
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
ساسکاچوان دعوتنامه های جدید صادر کرد
صدور حدود 24 هزار ویزا تنها طی دو سال، از طریق مسیر مهاجرتی استعداد جهانی
صدور ۳۳۵۰ دعوتنامه در پذیرش جدید اکسپرس انتری
افزایش نرخ اشتغال انتاریو به مدد مشاغل تمام وقت
دولت کبک اولویت را به متقاضیان اسکلید ورکری می دهد که در حال حاضر ساکن این استان هستند
در صف انتظار اکسپرس انتری هستید؟ این مسیرهای مهاجرتی به دنبال شما هستند
رکورد اکسپرس انتری شکسته شد
کانادا و 160 کشور دیگر جهان وارد معاهده مهاجرت سازمان ملل شدند
بازگشایی سیستم EOI نیو برانزویک
انتخاب ۳۱۰۰ متقاضی اکسپرس انتری توسط بریتیش کلمبیا در سال ۲۰۱۸

۲۱ دی ۱۳۹۸


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.