19

ژوئن
2020

دومین پذیرش انتاریو به فاصله یک روز!

Posted By : کاناداهوم/ 154

دومین پذیرش انتاریو به فاصله یک روز!

۳۰ خرداد ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

استان انتاریوی کانادا دیروز 18 ژوئن تنها یک روز پس از برگزاری جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری خود، پذیرش دیگری را برگزار کرده و طی آن از متقاضیان دوزبانه دعوت کرده تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان انتاریو ارائه کنند.
مجموعا 143 متقاضی اکسپرس انتری در این پذیرش اعلانیه تمایل یا NOI دریافت کردند. امتیاز این متقاضیان در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS بین 424 تا 436 بوده است و واجد شرایط مسیر مهاجرتی اسکیلد ورکر فرانسه زبان یا به اختصار FSSW بوده اند.
گفتنی است این دومین پذیرش برنامه مهاجرت استانی بوده است که برنامه مهاجرت استانی انتاریو آن را به فاصله یک روز برگزار نمود. متقاضیان هر دو پذیرش می بایست در سیستم اکسپرس انتری فدرال پروفایل می داشتند؛ گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها یک ITA (یک دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود.
متقاضیان مسیر مهاجرتی اسکیلد ورکر فرانسه زبان می بایست واجد شرایط دسته تجربه کانادایی یا برنامه اسکیلد ورکر فدرال می بودند و حداقل نمره 7 در CLB فرانسه و و نمره 6 در CLB انگلیسی می داشتند. برنامه مهاجرت استانی انتاریو با متقاضیانی که در این پذیرش دعوت شدند تماس خواهد گرفت. آنها 45 روز فرصت دارند تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان به صورت آنلاین ارائه نمایند.

5
/
5
(
1

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

۲۹ خرداد ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.