11

ژانویه
2020

دعوت کبک از ۳۰۵ متقاضی مهاجرت کاری

Posted By : کاناداهوم/ 212

دعوت کبک از ۳۰۵ متقاضی مهاجرت کاری

۲۰ دی ۱۳۹۸

اخبار, اخبار مهاجرت در

استان کبک کانادا طی دو پذیرش که آنها را از طریق پورتال Arrima برگزار نموده مجموعا برای 305 متقاضی مهاجرت از طریق برنامه مهاجرتی اسکیلد ورکر کبک دعوتنامه صادر کرده است. این دو پذیرش در ماه دسامبر برگزار شده اند. اولین پذیرش در اوایل ماه دسامبر برگزار شده و طی آن برای 85 نفر دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا صادر شد. دومین پذیرش در تاریخ 17 دسامبر 2019 برگزار شده و طی آن برای 220 متقاضی دعوتنامه صادر شده است.
همه متقاضیانی که در این پذیرش ها از طرف کبک دعوتنامه دریافت کردند ابراز تمایل یا expression of interest خود را از طریق پورتال Arrima ثبت کرده بودند. این متقاضیان می بایست پیشنهاد کار معتبر می داشتند. در بین مشاغل این متقاضیان می توان به دیپلمات ها و نمایندگان سازمان ملل که می بایست ماموریت های کاری در کبک انجام دهند اشاره کرد. بدین ترتیب کبک از ماه جولای 2019 تا کنون مجموعا 9 پذیرش برگزار کردخ و طی آنها از 2062 متقاضی دعوت کرده است تا تقاضای خود را برای دریافت گواهی انتخاب کبک یا CSQ ارائه کنند.
Arrima چیست؟
در سال 2018 بود که از Arrima برای مدیریت بانک متقاضیان برنامه مهاجرتی اسکیلد ورکر کبک رونمایی شد. سیستم EOI یا ابراز تمایل کبک بانک متقاضیان گواهی انتخاب کبک یا CSQ را که برای تقاضا جهت اقامت دائم در استان از طریق برنامه مهاجرتی اسکیلد ورکر کبک نیاز است مدیریت می کند. متقاضیان با ساختن پروفایلی در Arrima تمایل خود را ابراز می کنند و سپس در صف انتظار متقاضیان قرار می گیرند و بر اساس امتیاز یا سایر معیارها رتبه بندی می شوند.
وزارت مهاجرت کبک بر اساس امتیاز متقاضی یا عوامل دیگری نظیر نیازهای بازار کار در نواحی روستایی استان کبک دعوتنامه صادر می کند. متقاضیانی که گواهی انتخاب کبک یا CSQ دریافت می کنند می توانند تقاضای خود برای اقامت دائم را به وزارت فدرال مهاجرت کانادا ارائه کنند و آن وزارت پس از تایید شرایط پزشکی و سوء پیشینه اقدام خواهد کرد.  

4.7
/
5
(
3

votes
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
سیستم جدید مهاجرت اقتصادی کبک
مهاجرت خرج دارد! کبک هزینه ها را افزایش داد
متقاضیان مهاجرت به کبک باید از این امتحان سربلند بیرون بیایند
دعوت کبک از ۳۲ متقاضی مهاجرت در جدیدترین پذیرش
مسیرهای Graduates برنامه مهاجرتی Quebec Experience تا ماه نوامبر به تعلیق درآمدند
دادگاه در ماه ژوئن نظر خود را در مورد حکم صادره برای وزیر مهاجرت کبک اعلام خواهد کرد
کبک ۱۸۰۰۰ درخواست مهاجرت کاری اسکلید ورکر را رد می کند
پنج اصل کلیدی جامعه کبک
جذب 60،000 پرستار جدید در کانادا
اصلاح گزینه های مهاجرت کارآفرینی کبک ( Entrepreneur immigration )

۲۰ دی ۱۳۹۸


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.