04

ژوئن
2021

دعوت انتاریو از ۹۸۶ متقاضی در جدیدترین پذیرش PNP

Posted By : کاناداهوم/ 89

دعوت انتاریو از ۹۸۶ متقاضی در جدیدترین پذیرش PNP

۱۴ خرداد ۱۴۰۰

اخبار, اخبار مهاجرت استانی کانادا در

5
/
5
(
1

امتیاز
)

استان انتاریوی کانادا جدیدترین پذیرش PNP را در تاریخ اول ژوئن ۲۰۲۱ برگزار کرده و طی آن از متقاضیان اکسرس انتری دعوت کرده است.

برنامه مهاجرت استانی انتاریو از طریق برنامه مهاجرتی Skilled Trades در این پذیرش برای ۹۸۶ متقاضی دعوتنامه صادر کرده است.

متقاضیان دعوت شده در اکسپرس انتری پروفایل داشتند و حداقل امتیازشان در سیستم جامع رتبه بندی بین ۳۰۰ تا ۳۷۹ بوده است. این متقاضیان پروفایل پروفایل خود را بین اول ژوئن ۲۰۲۰ تا اول ژوئن ۲۰۲۱ ارائه کرده بودند.

اگر متقاضیانی که در این ذیرش دعوتنامه دریافت کردند از طرف استان انتاریو انتخاب شوند در دور بعدی اکسپرس انتری حتما برای آنها ITA یا دعوتنامه چهت اراپه درخواست صادر خواهد شد چرا که تمام متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف برنامه مهاجرت استانی تقویت شده یا هماهنگ با اکسپرس انتری انتخاب می شوند ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت می کنند.

برنامه مهاجرت استانی انتاریو با تمام متقاضیان منتخب تماس خواهد گرفت. متقاضیان منتخب هم اینک ۴۵ روز تقویمی فرصت دارند تا درخواست خود را برای انتخاب شدن از طرف انتاریو ارائه کنند.

در صورتی که متقاضیان از طرف انتاریو انتخاب شوند به صورت خودکار ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دریافت خواهند کرد. این اصل در مورد هر فردی که از طرف یکی از برنامه های مهاجرت استانی انتخاب شود صدق می کند.

انتاریو سال گذشته میلادی از طریق مسیر مهاجرتی اولویت های سرمایه انسانی مجموعا از ۶,۷۱۶ متقاضی اکسپرس انتری دعوت کرد تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان ارائه کنند.

مسیر مهاجرتی Skilled Trades انتاریو

گفتنی است Skilled Trades Stream انتاریو هماهنگ با اکسرس انتری است و مسیری برای اخذ اقامت داپم متقاضیان تجربه کانادایی و برنامه نیروی کاهر ماهر فدرال است.

از جمله شرایط متقاضیان این است که در حال حاضر در انتاریو باشند و حداقل یک سال سابقه کار تمام وقت و یا معادل آن سابقه کار نیمه وقت داشته باشند. آنها باید این سابقه کار را در استان انتاریو و در یکی از مشاغل فنی و حرفه ای یا skilled trade که در فهرست Minor group 633  یا Major group 72 ، Major group 73 و Major group 73 سیستم ملی دسته بندی مشاغل یا ناک است کسب کرده باشند.

در برنامه مهاجرتی Skilled Trades انتاریو نیازی به داشتن جاب آفر یا پیشنهاد کار نیست اما متقاضیان باید واجد تمام شرایط الزامی استانی و فدرال باشند. متقاضیان در اولین گام برای اینکه جهت انتخاب استانی لحاظ شوند باید پروفایل خود را به سیستم اکسپرس انتری ارائه کنند.  

اکسپرس انتری چیست؟

گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود.

مزیت انتخاب استانی

انتخاب شدن از طرف استان باعث می شود که متقاضی در سیستم جامع رتبه بندی ۶۰۰ امتیاز اضافی کسب کند. از آنجا که اکثر پذیرش های اکسپرس انتری متقاضیان را مسلزم به داشتن ۴۰۰ امتیاز می کنند متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند در موقعیتی خوبی برای دریافت ITA یا Invitation to Apply در پذیرش بعدی اکسپرس انتری فدرال قرار دارند.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
دعوت از ۲۵۰ متقاضی در جدیدترین پذیرش آلبرتا
دعوت بریتیش کلمبیا از ۸۲ متقاضی در جدیدترین Tech Draw
دعوت جزیره پرنس ادوارد از ۱۵۵ متقاضی در جدیدترین پذیرش
دعوت بریتیش کلمبیا از ۳۷۰ متقاضی در جدیدترین پذیرش PNP
دعوت از ۲۶۹ متقاضی در جدیدترین پذیرش ساسکاچوان
دعوت از ۲۵۰ متقاضی در جدیدترین پذیرش آلبرتا
دعوت منیتوبا از ۴۰۴ متقاضی در جدیدترین پذیرش
دعوت بریتیش کلمبیا از ۶۸ متقاضی در جدیدترین پذیرش PNP

۱۳ خرداد ۱۴۰۰


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.