23

مارس
2019

دعوت از ۱۵۰ متقاضی مهاجرت توسط پرینس ادوارد آیلند

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 258

جدیدترین خبرها حاکی از آن هستند که استان پرینس ادوارد آیلند در پذیرش ۲۱ مارس برای ۱۵۰ متقاضی مهاجرت دعوتنامه صادر کرده است. پریس ادوارد آیلند یا به اختصار PEI برای متقاضیان مهاجرت که ابراز تمایل خود را به برنامه مهاجرت استانی این استان اعلام کرده اند پذیرش های ماهانه برگزار می کند. استان پرینس ادوارد آیلند هم جزو استان ها و نواحی شرکت کننده در برنامه مهاجرت استانی است. این برنامه به استان ها اجازه می دهد تا سالانه تعداد معینی متقاضی مهاجرت کاری را برای اقامت دائم انتخاب کنند.

در پذیرش دیروز مورخ ۲۱ مارس، مجموعا ۱۵۰ دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری، Labour Impact و Business Impact صادر شد و با این حساب مجموع دعوتنامه های صادره از طرف استان پرینس ادوارد آیلند در سال جاری به ۴۴۰ عدد رسید. متقاضیان اکسپرس انتری و Labour Impact اکنون می توانند برای برنامه مهاجرت استانی اقدام کنند و سپس درخواست خود را جهت اقامت دائم ارائه کنند. از طرف دیگر، برای ۱۹ نفر کارآفرین هم از طریق  Business Impact: Work Permit Stream دعوتنامه صادر شد. آنها هم می توانند برای دریافت ویزای کار موقت از طریق برنامه مهاجرت استانی اقدام کنند.

اکسپرس انتری استان پرینس ادوارد آیلند با سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است – این سیستم سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها یک ITA (یک دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. 

متقاضیان اکسپرس انتری که می خواهند از طرف این استان انتخاب شوند باید ابتدا یک پروفایل ابراز تمایل را در برنامه مهاجرت استانی پرینس ادوارد آیلند ثبت کنند. سپس پروفایل ها بر اساس عواملی نظیر تحصیلات، سطح زبان انگلیسی یا زبان فرانسه و سابقه کار از ۱۰۰ امتیاز رتبه بند ی می شوند. متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های ماهانه دعوت می شوند تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان ارائه کنند. به متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف استان انتخاب می شوند ۶۰۰ امتیاز اضافی تعلق می گیرد.

دسته ی مهاجرتی Business Impact: Work Permit Stream هم مناسب افرادی است که واجد شرایط کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار هستند یا سابقه مدیریت دارند و مایل به راه اندازی کسب و کار یا سرمایه گذاری در استان پرینس ادوارد آیلند هستند. این دسته مهاجرتی هم بر مبنای ابراز تمایل (EOI) کار می کند و پایین ترین امتیاز متقاضیانی که در پذیرش دیروز دعوت شدند ۱۱۰ بود.

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.