11

ژوئن
2020

دعوت از ۸۷ متقاضی مهاجرت در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا

Posted By : کاناداهوم/ 68

دعوت از ۸۷ متقاضی مهاجرت در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا

۲۱ خرداد ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

استان بریتیش کلمبیای کانادا در جدیدترین پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی یا PNP که دیروز مورخ ۹ ژوئن برگزار کرد از ۸۷ متقاضی برای تقاضا جهت انتخاب شدن از طرف استان دعوتنامه صادر کرد. گفتنی است برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا متقاضیان مهاجرت را از دسته های اکسپرس انتری Express Entry BC و Skills Immigration انتخاب می کند.
حداقل امتیاز متقاضیان در هر دسته ۸۲ بوده است. متقاضیان برای دریافت دعوتنامه از طریق دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا می بایست ابتدا در سیستم اکسپرس انتری فدرال دارای پرفایل باشند. گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست.
متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوت خواهد شد.
بریتیش کلمبیا اخیرا Tech Pilot را تا یک سال دیگر و تا ژوئن ۲۰۲۱ تمدید نمود. این پایلوت مهاجرت کاری نیروی کار خارجی شاغل در بخش تکنولوژی را که در ۲۹ عنوان شغلی پیشنهاد کار دارند فراهم می کند. پیشنهاد شغل باید حداقل یا ساله باشد و نیز باید هنگام ارائه درخواست متقاضیان، ۱۲۰ روز از این دوره یک ساله فرصت باقی مانده باشد.

۴
/
۵
(
۲

votes
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
اولین پذیرش اولویت های سرمایه انسانی انتاریو برگزار شد
کمک ۱۰ میلیون دلاری کانادا برای کاریابی و ورود تازه واردان به بازار کار
آگاهی های شغلی کانادا در سه ماهه نخست ۲۰۱۹ به ۴۳۵ هزار عدد رسید
نیو برانزیک قصد دارد طی ۵ سال آینده مهاجران بیشتری را بپذیرد
جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری با دعوت از ۳۹۰۰ متقاضی برگزار شد
دعوت ساسکاچوان از ۸۵۸ متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز
کانادا از دو اقدام خود برای پیوستن خانواده های پناهندگان به آنها خبر داد
رشد جمعیت کانادا ناشی از مهاجرت است
پذیرش جدید آلبرتا؛ دعوت از ۱۵۰ متقاضی با تنها ۳۰۰ امتیاز
آموزش آنلاین برای دانشجویان خارجی کانادا

۲۱ خرداد ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.