27

نوامبر
2020

دعوت از ۳۶۰ متقاضی در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا

Posted By : کاناداهوم/ 167

دعوت از ۳۶۰ متقاضی در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا

۷ آذر ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

استان بریتیش کلمبیای کانادا بیست و پنجم نوامبر از طریق برنامه مهاجرت استانی خود برای 360 متقاضی دعوتنامه صادر کرده است. در این پذیرش متقاضیان Skilled Worker و International Graduate در هر دو دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا  (EEBC) و Skills  Immigration (SI) هدف گرفته شدند. اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا به اختصار EEBC متقاضیانی را انتخاب می کند که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا پروفایل معتبر دارند. دسته Skills Immigration هم برای کارگران ماهر و نیمه ماهری است که شغلشان در بریتیش کلمبیا با تقاضای بالایی روبروست. گفتنی است بزرگترین پذیرش برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا طی سال جاری پذیرش 29 سپتامبر بود که طی آن برای 450 متقاضی دعوتنامه صادر شد.
حداقل امتیاز متقاضیان در هر در دسته به شرح زیر بوده است:
Skills Immigration: Skilled Worker  : 93
Skills Immigration: International Graduate  : 94
Skills Immigration Entry-Level and Semi-Skilled  : 75
Express Entry BC: Skilled Worker: 92 
Express Entry BC: International Graduate  : 93
گفتنی است Tech Pilot برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا در سال 2017 راه اندازی شده تا به کارفرمایان فعال در بخش فناوری اطلاعات در جذب و استخدام نیروی کار کمک کند و فرایند مهاجرت نیروی کار و دانشجویان خارجی فعال در این بخش را تسهیل سازد. برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا به صورت هفتگی این پذیرش را برگزار می کند و برای متقاضیان واجد شرایطی که در یکی از 29 شغل مورد تایید این برنامه پیشنهاد کار دارند دعوتنامه می فرستد. از جمله مشاغل واجد شرایط Tech Pilot بریتیش کلمبیا می توان به مهندسی کامپیوتر، مهندسی عمران، مدیریت سیستم های اطلاعات، مترجمی، طرحی و توسعه وب، تکنیسین صوت و تصویر و … اشاره کرد.
بر خلاف سایر مسیرهای مهاجرتی بریتیش کلمبیا، جاب آفرهای Tech Pilot باید حداقل یک ساله باشند. جاب آفرهای بیش از یک سال هم در این مسیر مهاجرتی همچنان معتبر خواهند بود. متقاضیان منتخب برای ارائه درخاست کامل خود 30 روز زمان در اختیار دارند. سپس طی دو تا سه ماه به درخواست هایشان رسیدگی خواهد شد.
گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست. متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوت خواهد شد. اکثر استان های کانادا نیز از این سیستم برای مدیریت درخواست های انتخاب استانی استفاده می کنند.

5
/
5
(
1

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
پذیرش جدید بریتیش کلمبیا و تغییرات در شرایط مهاجرت کارآفرینی آن
پذیرش جدید بریتیش کلمبیا برگزار شد
تمدید Tech Pilot بریتیش کلمبیا
جدیدترین پذیرش Tech Pilot بریتیش کلمبیا برگزار شد
دعوت از ۴۶ متقاضی در جدیدترین Tech Pilot بریتیش کلمبیا
دعوت بریتیش کلمبیا از ۵۲ متقاضی در پذیرش جدید Tech Pilot
دعوت از ۳۰۲ متقاضی در جدیدترین پذیرش PNP بریتیش کلمبیا
جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا برگزار شد
بریتیش کلمبیا از ۳۵۴ متقاضی دعوت کرد
دعوت از ۷۶ متقاضی در جدیدترین پذیرش Tech Pilot بریتیش کلمبیا

۷ آذر ۱۳۹۹