08

مه
2019

درآمد لازم برای خرید یک خانه متوسط در تورنتو چقدر است؟

Posted By : کاناداهوم/ 417

اگر قصد خرید یک خانه متوسط در شهر تورنتو دارید وقت آن است که با خود عهدی ببندید: کاستن از مخارج و هزینه های اضافی!

این اولین قدم برای داشتن پس انداز بیشتر جهت خرید خانه در تورنتو است.

طبق اطلاعات جدید وب سایت Zoocasa، در حال حاضر امکان خرید خانه فقط برای 10 درصد از افرادی که بیشترین درآمد را دارند میسر است چراکه قیمت پایه خرید خانه در تورنتو 873,100 دلار است. تورنتو دومین شهر گران قیمت کانادا در فهرست رده بندی است.

خریداران خانه در ونکوور نیز باید جزو 2.5 درصد از گروه های پر درآمد باشند، زیرا طبق اطلاعات انجمن املاک و مستغلات کانادا و هیات مدیره املاک محلی، قیمت پایه خانه در این شهر 1,441,000 دلار است.

این مطالعه حداقل درآمد مورد نیاز برای دریافت وام مسکن در 13 ناحیه شهری بزرگ در سراسر کانادا را محاسبه نموده است. این محاسبات شامل 20 درصد پیش پرداخت، با نرخ وام 3.75 درصد و دوره بازپرداخت 30 ساله می گردد.

سپس این یافته ها با اظهارنامه های بایگانی شده مالیات بر درآمد که توسط اداره آمار کانادا گزارش شده مورد بررسی قرار گرفت تا مشخص شود کدام گروه های درآمدی در جهت خرید خانه با هم سازگاری دارند.

یافته ها نشان داد که فقط قیمت خانه ها نیست که چنین درآمدهایی را می طلبند، بلکه مشابه این شرایط در زمینه خرید آپارتمان یا کاندو نیز صدق می کند.

بر اساس این مطالعه، افراد ساکن در ونکوور و تورنتو نیز باید درآمدشان جزو 25 درصد از بالاترین درآمدها باشد تا بتوانند به ترتیب از عهده قیمت های 656,900 و 522,300 دلاری آپارتمان بربیایند.  

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.