28

آگوست
2020

جدیدترین پذیرش PNP انتاریو با دعوت از ۷۰۳ متقاضی برگزار شد

Posted By : کاناداهوم/ 148

جدیدترین پذیرش PNP انتاریو با دعوت از ۷۰۳ متقاضی برگزار شد

۶ شهریور ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

استان انتاریوی کانادا در تاریخ 26 آگوست برای 703 متقاضی اکسپرس انتری دارای سابقه کار در مشاغلی معین دعوتنامه صادر کرده است. متقاضیان اکسپرس انتری می بایست در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS امتیازی بین 466 تا 475 می داشتند. اگر با موفقیت از طرف استان انتاریو انتخاب شوند نیز 600 امتیاز اضافی در CRS دریافت می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی اکسپرس انتری حتما برای آنها دعوتنامه صادر خواهد شد. این در مورد هر متقاضی برنامه مهاجرت استانی صدق می کند.
برنامه مهاجرت استانی انتاریو از متقاضیانی دعوت کرده تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف انتاریو ارائه کنند که در یکی از مشاغل زیر سابقه کار داشته اند:

مدیران مالی NOC 0111
مدیران روابط عمومی، تبلیغات و بازاریابی NOC 0124
مدیران فروش NOC 0601
حسابرسان مالی و حسابداران NOC 1111
سایر ماموران مالی NOC 1114
مشاغل حرفه ای در مشاوره مدیریت کسب و کار NOC 1122
پرستاران رسمی و پرستاران رسمی بخش روانپزشکی NOC 3012
دستیاران پرستاران، دستیاران پزشکان و مامایان NOC 3124
متخصصین تغذیه NOC 3132

متقاضیان برای اینکه بتوانند از طرف انتاریو انتخاب شوند باید از طریق مسیر مهاجرتی اولویت های سرمایه انسانی درخواست دهند و حداقل یک سال در یکی از مشاغل فوق سابقه کار داشته باشند. سابقه کار باید ظرف پنج سال اخیر قبل از تاریخ ارائه درخواست کسب شده باشد. سابقه کار می تواند خارج از کانادا و یا داخل کانادا کسب شود اما باید کار مداوم بوده باشد بدین معنی که طی دوره یک ساله هیچ توقفی در کار نبوده باشد و یک سال مداوم در آن کار فعالیت داشته باشند. البته کار کردن برای کارفرمایان مختلف طی این دوره ی یک ساله قابل قبول است و لازم نیست متقاضی کل یک سال برای یک شرکت و یا یک کارفرما کار کرده باشد.
شغلی که متقاضی را واجد شرایط دریافت دعوتنامه از طرف انتاریو کرده باید همان شغلی باشد که در پروفایل اکسپرس انتری ثبت کرده است. گفتنی است سیستم که در سال 2015 از آن رونمایی شد، سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها یک ITA (یک دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود.
سهمیه انتاریو برای سال سال جاری میلادی 7600 نفر است. این تعداد شامل 250 نیروی کار موقت در مشاغلی که سطح مهارتی متوسط دارند و یا سطح مهارت شغلشان در دسته بندی ملی مشاغل یا NOC برابر با C است می شود. در سال 2019 بیش از نیمی از مجموع 7391 متقاضی که از طرف برنامه مهاجرت استانی دعوت شدند را متقاضیان اکسپرس انتری تشکیل داده است.

5
/
5
(
1

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
آنتاریو برای کاندیدهای اکسپرس انتری دعوتنامه های جدید صادر کرد
جدیدترین پذیرش انتاریو برای فرانسوی زبان ها برگزار شد
انتاریو و بریتیش کلمبیا: سردمدار پایین ترین نرخ بیکاری در سال 2018
نیاز مُبرم انتاریو به نیروی کار
انتاریو جزییات بیشتری در مورد تغییرات مسیرهای مهاجرتی خود منتشر کرد
جدیدترین پذیرش آنتاریو برگزار شد؛ دعوت از ۱۷۷۳ متقاضی اکسپرس انتری با سابقه کار در حوزه تکنولوژی
انتاریو برای متقاضیان از ۱۰ شغل مختلف دعوتنامه صادر کرد
مهاجرت به شهر Thunder Bay انتاریو
دومین پذیرش انتاریو به فاصله یک روز!
دعوت از ۲۴ کارآفرین در پذیرش جدید انتاریو

۶ شهریور ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.