02

آوریل
2020

جدیدترین پذیرش ساسکاچوان برگزار شد

Posted By : کاناداهوم/ 86

جدیدترین پذیرش ساسکاچوان برگزار شد

۱۴ فروردین ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

دولت ساسکاچوان طی پذیرش جدید خود که در ۲۵ مارس برگزار شد از ۲۰۵ متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز دعوت کرد تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان و در نهایت اقامت دائم کانادا ارائه کنند. با اینکه داشتن پیشنهاد کار جزو شرایط نبوده است متقاضیان می بایست پروفایل ابراز تمایل یا expression of interest خود را در برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان ثبت می کردند و البته می بایست در یکی از مشاغل مرتبط با رشته تحصیلی خود یک سال سابقه کار می داشتند. حد اقل امتیاز در هر دو زیرمجموعه این پذیرش ۷۵ بوده است.
جالب است بدانید که هر سه استان بریتیش کلمبیا، منیتوبا و ساسکاچوان از زمانی که کانادا برنامه خود را برای مقابله با کرونا اعلام کرده پذیرش برگزار کرده اند.
متقاضیانی که پروفایل EOI معتبر دارند بر اساس شبکه امتیازدهی کارگر ماهر خارجی برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان از ۱۰۰ امتیاز و بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات ، سابقه کار دارای مهارت ، تسلط بر زبان های انگلیسی یا فرانسه و داشتن ارتباطات در ساسکاچوان نمره میگیرند. این امتیاز رتبه متقاضیان را در صف انتظار EOI برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان تعیین می کند و از مقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های متوالی دعوتنامه صادر می شود.
زیرمجموعه اکسپرس انتری
مجموعا ۲۰۵ دعوتنامه در تاریخ ۲۵ مارس برای متقاضیانی صادر شد که در صف انتظار اکسپرس انتری دارای پروفایل بودند. زیرمجموعه اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان با سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است؛ سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود.
برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان تا اینجای سال جاری میلادی از ۱۱۲۴ متقاضی در دسته ی مشاغل مورد نیاز دعوت کرده است. همچنین، ۸۴۵ متقاضی از طریق زیرمجموعه اکسپرس انتری ساسکاچوان دعوت شده اند تا تقاضای خود برای انتخاب شدن از طرف استان را ارائه کنند. بدین ترتیب تا این لحظه از سال جاری میلادی مجموعا از طریق این دو مسیر مهاجرتی ۱۹۶۹ نفر دعوت شده اند. لازم به ذکر است که آندسته از متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف استان انتخاب می شوند ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS دریافت می کنند و بدین ترتیب حتما برای آنها در دور بعدی دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم صادر می شود.  

۵
/
۵
(
۱

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
جدیدترین پذیرش ساسکاچوان برگزار شد
دعوت ساسکاچوان از ۵۲۵ متقاضی دیگر در جدیدترین پذیرش
مهاجرت به ساسکاچوان : در دومین پذیرش بزرگ خود باز هم دعوتنامه صادر کرد
دعوت از ۷۶۹ متقاضی در جدیدترین پذیرش ساسکاچوان
برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان: زندگی در سرزمین آسمان های سرزنده
در جدیدترین پذیرش ساسکاچوان برای متقاضیان اکسپرس انتری دعوتنامه صادر شد
ساسکاچوان فهرست مشاغل مورد نیاز خود را به روز رسانی کرد
ساسکاچوان جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری را برای متقاضیان مشاغل مورد نیاز برگزار کرد
جدیدترین پذیرش ساسکاچوان در دو دسته کارگر ماهر و مشاغل مورد نیاز برگزار شد
دعوت از ۲۳۴ متقاضی در دومین پذیرش ساسکاچوان در سال جدید

۱۴ فروردین ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.