13

مارس
2020

جاستین ترودو خود را قرنطینه کرد

Posted By : کاناداهوم/ 203

جاستین ترودو خود را قرنطینه کرد

۲۳ اسفند ۱۳۹۸

اخبار, جالب, متفرقه در

در حال حاضر 103 مورد کرونای تایید شده در کانادا گزارش شده است. در جدیدترین خبرها آمده است که خانم سوفی گرگوار ترودو همسر نخست وزیر کانادا جاستین ترودو، اواخر روز چهارشنبه پس از سخنرانی در بریتانیا نشانه های خفیف کرونا را از خود بروز می داد. علائم مزبور پس از بازگشت از لندن شبیه آنفولانزا بوده اند. البته از چهارشنبه تا کنون علائم برطرف شده اند. این زوج در حال حاضر در خانه قرنطینه هستند تا نتایج آزمایششان آماده شود. البته لازم به ذکر است شخص آقای ترودو فاقد علائم بیماری است.   
آقای ترودو به توصیه پزشک فعالیت های روزمره خود را البته با احتیاط فراوان در پی گرفته و از خانه به صورت دورکاری کار خود را ادامه می دهد. گفتنی است طی روزهای اخیر تنی چند از سیاستمداران سراسر جهان پس از تماس با ویروس کرونا خود را قرنطینه کرده اند. اما آقای ترودو یکی از اولین سیاستمداران ارشد جهان است که موارد احتیاطی را مو به مو رعایت کرده است. رئیس جمهور مغولستان که در ماه فوریه سفری به چین داشته است اخیرا پس از یک قرنطینه 14 روزه به سر کار خود برگشته است.    
آقای ترودو قرار بود طی دو روز آتی در اتاوا جلساتی را با نخست وزیران استان های مختلف کانادا داشته باشد. با اوضاع به وجود آمده این جلسات تا اطلاع ثانوی برگزار نمی شوند؛ آقای ترودو در عوض با تلفن به گفتگو با همتایان استانی خود می پردازد و موضوع بحث حول محور واکنش کانادا به پندمی کرونا خواهد بود. آقای ترودو همچنان به صورت دورکاری و از طریق تلفن به صحبت با سیاستمداران ارشد جهان و کمیسیون ویژه مبارزه با کویید 19 خواهد پرداخت.
گفتنی است یکی دیگر از رهبران حزب فدرال کانادا به نام آقای Jagmeet Singh روز پنجشنبه گفته است که به خاطر کسالت در خانه مانده است گرچه پزشکان به او گفته اند که علائم ناخوشایندی اش با علائم کرونا بی ارتباط است.
وضعیت کرونا در کانادا
همانطور که اعلام شد، در حال حاضر 103 مورد تایید شده از کرونا در استان های بریتیش کلمبیا، انتاریو، آلبرتا، کبک و منیتوبای کانادا گزارش شده است. گفتنی است تنها یک مورد مرگ بر اثر کرونا در کانادا تا کنون گزارش شده است.  
ویزای کانادا در وحشت کرونا!
کرونا و سفرهای خارجی؛ توصیه هایی از سازمان بهداشت جهانی

5
/
5
(
2

votes
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
افزایش آگهی های شغلی در تمام استان های کانادا طی سومین فصل 2018
تبعات اقتصادی کرونا در سراسر جهان
یادگیری فرانسه در کبک؛ تجربه ای به روایت یک کارگردان آرژانتینی
انتاریو؛ رکورددار بیشترین اشتغال در ماه آگوست
گاراژ ۶۰۰ هزار دلاری دیده اید؟!
کاهش قیمت آپارتمان های ونکوور
سایه ی شوم زلزله بر سر ونکوور؟!
پرداخت جریمه ۲۱۰۰۰ دلاری Air Canada به یک زوج!
این کیوسک در نوا اسکوشیا با همه کیوسک ها فرق دارد!
در سه ماهه نخست ۲۰۱۹، بیش از ۵۰۰ هزار موقعیت شغلی در کانادا خالی ماند

۲۳ اسفند ۱۳۹۸


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.