27

آگوست
2020

بزرگترین پذیرش PNP جزیره پرنس ادوارد برگزار شد

Posted By : کاناداهوم/ 134

بزرگترین پذیرش PNP جزیره پرنس ادوارد برگزار شد

۵ شهریور ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

جزیره پرنس ادوارد کانادا در ماه اگوست دو پذیرش PNP یا مرتبط با برنامه مهاجرت استانی خود برگزار کرده است. یکی از این دو پذیرش بزرگترین پذیرشی بوده که برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد تا کنون برگزار کرده است. برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد پس از آنکه در 11 آگوست 8 دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری وLabour Impact  صادر کرد در روز 20 آگوست 305 دعوتنامه برای متقاضیان هر سه مسیر مهاجرتی صادر نموده است. جزییات تعداد دعوتنامه های هر دسته به شرح زیر است:
277 دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری و Labour Impact
28 دعوتنامه برای Business Impact
دسته ی اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد با سیستم اکسپرس انتری فدرال در ارتباط است و به این استان اجازه می دهد متقاضیان دسته های تجربه کانادایی، مشاغل فنی نیازمند مهارت و اسکیلد ورکر فدرال را برای اقامت دائم انتخاب کند.
گفتنی است متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند در سیستم جامع رتبه بندی 600 امتیاز اضافی کسب می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای آنها نیز دعوتنامه صادر خواهد شد. دسته ی مهاجرتی Labour Impact نیز مختص اتباع خارجی است که از طرف یک کارفرمای مقیم جزیره پرنس ادوارد پیشنهاد کار معتبر دریافت کرده اند و از حمایت او برخوردار هستند. این دسته به اکسپرس انتری مرتبط نیست.
حداقل امتیاز متقاضیان دسته ی Business Impact در سیستم امتیازدهی مختص این مسیر مهاجرتی 112 بوده است. حداقل امتیاز متقاضیان اکسپرس انتری و Labour Impact اعلام نشده است. شایان ذکر است که علاقه مندانی که مایل هستند از طریق اکسپرس انتری، Labour Impact یا Business Impact از طرف استان انتخاب شوند می بایست در گام نخست تمایل خود را با ارائه ی Expression of Interest اعلام کنند.
متقاضیان واجد شرایط سپس وارد صف انتظار اکسپرس انتری می شوند و بر اساس پاسخ هایی که در ابراز تمایل خود اعلام کرده اند رتبه بندی می گردند. باید توجه داشت که ابراز تمایل یا Expression of Interest درخواست نیست بلکه صرفا اقدامی است برای اعلام تمایل متقاضی به برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد تا او را برای انتخاب در نظر بگیرد. سپس متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های ماهانه دعوت به ارائه درخواست اقامت می شوند.

5
/
5
(
1

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
۱۴۳ متقاضی اکسپرس انتری از طرف جزیره پرنس ادوارد دعوت شدند
بزرگترین پذیرش EOI جزیره پرنس ادوارد آیلند برگزار شد
برگزاری اولین پذیرش جزیره پرنس ادوارد در سال ۲۰۲۰
جدیدترین پذیرش جزیره پرنس ادوارد برگزار شد
جزیره پرنس ادوارد؛ سه پذیرش در ژوئن
جزیره پرنس ادوارد؛ دو پذیرش در یک ماه
بازگشایی سیستم آنلاین مهاجرت به کبک از ۵ ژانویه
سیستم جدید مهاجرت اقتصادی کبک
افزایش مهاجرت بین المللی در کانادا
افزایش مهاجرت به شمال انتاریو از طریق برنامه ی Pilot

۵ شهریور ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.