23

ژانویه
2020

برگزاری اولین پذیرش جزیره پرنس ادوارد در سال ۲۰۲۰

Posted By : کاناداهوم/ 220

برگزاری اولین پذیرش جزیره پرنس ادوارد در سال ۲۰۲۰

۲ بهمن ۱۳۹۸

اخبار, اخبار مهاجرت در

روز شانزدهم ژانویه را در حالی پشت سر گذاشتیم که طی آن، جزیره پرنس ادوارد از طریق دسته های مهاجرتی Labour Impact، Business Impact و اکسپرس انتری برای 123 متقاضی دعوتنامه صادر کرد. این اولین پذیرش جزیره پرنس ادوارد در سال جدید بوده است. جزییات تعداد دعوتنامه های هر دسته به شرح زیر است:
   110 دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری و Labour Impact
    13 دعوتنامه برای Business Impact
دسته ی اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد با سیستم اکسپرس انتری فدرال در ارتباط است و به این استان اجازه می دهد متقاضیان دسته های تجربه کانادایی، مشاغل فنی نیازمند مهارت و اسکیلد ورکر فدرال را برای اقامت دائم انتخاب کند.
گفتنی است متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند در سیستم جامع رتبه بندی 600 امتیاز اضافی کسب می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای آنها نیز دعوتنامه صادر خواهد شد. دسته ی مهاجرتی Labour Impact نیز مختص اتباع خارجی است که از طرف یک کارفرمای مقیم جزیره پرنس ادوارد پیشنهاد کار معتبر دریافت کرده اند و از حمایت او برخوردار هستند. این دسته به اکسپرس انتری مرتبط نیست.
همانطور که اشاره شد، جزیره پرنس ادوارد برای متقاضیان دسته ی Business Impact، 13 دعوتنامه صادر کرده است. حداقل امتیاز این متقاضیان در سیستم امتیازدهی مختص این مسیر مهاجرتی 125 بوده است. حداقل امتیاز متقاضیان اکسپرس انتری و Labour Impact اعلام نشده است. شایان ذکر است که علاقه مندانی که مایل هستند از طریق اکسپرس انتری، Labour Impact یا Business Impact از طرف استان انتخاب شوند می بایست در گام نخست تمایل خود را با ارائه ی Expression of Interest اعلام کنند.
متقاضیان واجد شرایط سپس وارد صف انتظار اکسپرس انتری می شوند و بر اساس پاسخ هایی که در ابراز تمایل خود اعلام کرده اند رتبه بندی می گردند. باید توجه داشت که ابراز تمایل یا Expression of Interest درخواست نیست بلکه صرفا اقدامی است برای اعلام تمایل متقاضی به برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد تا او را برای انتخاب در نظر بگیرد. سپس متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های ماهانه دعوت به ارائه درخواست اقامت می شوند.

5
/
5
(
2

votes
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
بزرگترین پذیرش EOI جزیره پرنس ادوارد آیلند برگزار شد
۱۴۳ متقاضی اکسپرس انتری از طرف جزیره پرنس ادوارد دعوت شدند
صدور دعوتنامه برای ۱۸۰ متقاضی اکسپرس انتری توسط استان آلبرتا
دعوت از ۳ هزار و ۶۰۰ متقاضی، در بزرگترین پذیرش اکسپرس انتری سال ۲۰۱۹!
پرینس ادوارد آیلند جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری را برگزار کرد
جدیدترین پذیرش پرینس ادوارد آیلند برگزار شد
برگزاری جدیدترین پذیرش منیتوبا
رونمایی انتاریو از مسیرهای مهاجرتی جدید برای کارگران بخش فناوری
آنتاریو جدیدترین پذیرش خود را برگزار کرد
سومین پذیرش اکسپرس انتری منیتوبا برگزار شد

۲ بهمن ۱۳۹۸


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.