01

ژوئن
2019

بخش هایی از قسمت آخر سریال بازی تاج و تخت در کانادا فیلمبرداری شد

Posted By : کاناداهوم/ 342

قسمت آخر سریال نمادین و تاثیرگذار بازی تاج و تخت (Game of Thrones) که ساخت و پخش آن یک دهه طول کشید، سرانجام با پایانی نسبتا تلخ و شیرین در روز یکشنبه به نمایش گذاشته شد.

این سریال که به شدت مورد تحسین طرفداران قرار داشت، با مجموعه ای از شخصیت های دوست داشتنی و گاها نفرت انگیز خود در قسمت ششم از فصل هشتم به پایان رسید.

اگر هنوز قسمت آخر سریال را ندیده ‌اید بهتر است ادامه مطلب را نخوانید چرا که جذابیت داستان برایتان از بین خواهد رفت.

با توجه به یادداشت های توضیحی تیتراژ که پس از اتمام هر قسمت نمایش داده می شود، قسمت پایانی فیلم تا حدی در آلبرتا فیلمبرداری شده و کاری از Calgary Unit را نشان می دهد که قبلا نیز در قسمت سوم فصل هشتم با نام “The Battle of Winterfell” نیز نام این واحد‌ فیلمبرداری را دیده بودیم.

طرفداران سریال می دانند که در فیلم بازی تاج و تخت از نسل گرگ‌های غول پیکری که امروزه منقرض شده‌اند به عنوان موجوداتی افسانه ای استفاده شده و روح گرگ همراه جان اسنو نیز در انتهای سریال ظاهر شد و در نهایت به حیوانی که قرار بود رسید.

دقیقا مشخص نیست که کدام صحنه در Wild Rose Country ‌یا همان آلبرتا فیلمبرداری شده است اما یک چشم تیزبین در هنگام تماشای مجدد سریال شاید بتواند این صحنه ها را پیدا کند که احتمال می دهیم یکی از لوکیشن‌ های زمستانی باشد.

در تیتراژ این سریال نوشته شده که این صحنه ها با کمک دولت آلبرتا و صندوق رسانه آلبرتا تولید شده اند و این بدان معنی است که تمامی اهالی آلبرتا که مالیات پرداخت کرده‌اند نقشی کوچک در تولید این بزرگ ترین سریال تلویزیونی داشته ‌اند.

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.