10

ژانویه
2020

اولین پذیرش اکسپرس انتری در سال ۲۰۲۰ برگزار شد

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 89

اولین پذیرش اکسپرس انتری در سال ۲۰۲۰ برگزار شد

۱۹ دی ۱۳۹۸

اخبار, اخبار مهاجرت در

دولت کانادا اولین پذیرش اکسپرس انتری سال ۲۰۲۰ را دیروز مورخ ۸ ژانویه با صدور ۳۴۰۰ دعوتنامه برگزار کرد. حد اقل امتیاز در این پذیرش ۴۷۳ بوده است. گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست.
کانادا قصد دارد طی سال های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ مهاجران بیشتری را جذب کند؛ کانادا قرار است از طریق برنامه مهاجرت استانی نیز که بخشی از آن توسط سیستم اکسپرس انتری مدیریت می شود تعداد مهاجران را افزایش دهد. استان ها و مناطق کانادا در این برنامه شرکت دارند و برنامه مهاجرت استانی آنها به سیستم اکسپرس انتری مرتبط است. این مسیرها که بسیاری از آنها حداقل امتیاز کم دارند و یا حتی فاقد شرط حد اقل امتیاز هستند به استان ها و مناطق شرکت کننده اجازه می دهند سالانه تعداد معینی از متقاضیان اکسپرس انتری را برای اقامت دائم کانادا انتخاب کنند. متقاضیانی که از طرف استان انتخاب شوند ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم کاندا دعوت خواهد شد.
اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا در این پذیرش از قاعده tie-break استفاده کرد: ۲۷ دسامبر ۲۰۱۹ راس ساعت ۱۳:۳۵:۰۹ وقت استاندارد شرقی. این بدین معنی است که تمام متقاضیانی که در سیستم جامع رتبه بندی حد اقل ۴۷۳ امتیاز داشتند و قبل از این تاریخ و ساعت پروفایل خود را وارد صف انتظار اکسپرس انتری کردند در پذیرش دیروز مورخ ۸ ژانویه ۲۰۲۰ دعوتنامه دریافت کرده اند. به نمونه های فرضی زیر از دعوت شده ها توجه نمایید:‌
احمد ۳۰ ساله است و فوق لیسانس دارد و سه سال به عنوان تحلیلگر فناوری اطلاعات مشغول به کار بوده است. او در امتحان آیلتس شرکت کرده و در هر مهارت زبانی نمره ۸ کسب کرده است. با اینکه احمد تا به حال در کانادا نه کار کرده و نه تحصیل با داشتن ۴۷۳ امتیاز توانسته در پذیرش ۸ ژانویه دعوتنامه دریافت کند.  
جمال و نهال متاهل بوده و به ترتیب ۳۵ و ۲۹ سال دارند. هر دو لیسانس دارند، زبان فرانسه را در سطح پیشرفته می دانند و چهار سال به عنوان حسابدار مشغول به کار بوده اند. با اینکه تا به حال در کانادا نه کار کرده اند و نه تحصیل اما نهال خواهری دارد که در ساکن انتاریو است و اقامت دائم کانادا را هم دارد. متقاضی اصلی نهال بوده و آنها با داشتن ۴۷۳ امتیاز برای دریافت دعوتنامه در پذیرش دیروز واجد شرایط بوده اند.

۵
/
۵
(
۱

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
اکسپرس انتری به رکورد سال ۲۰۱۷ نزدیک شد
ساسکاچوان پذیرش های جدید خود را برگزار کرد
دعوت کانادا از متقاضیان اکسپرس انتری با حد اقل ۳۳۲ امتیاز
پذیرش ۱۱ آوریل منیتوبا برگزار شد
کاهش حداقل امتیاز در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری
جدیدترین پذیرش ساسکاچوان برگزار شد
اکسپرس انتری همچنان رکورد می زند؛ CRS (امتیاز سیستم جامع رتبه بندی) کاهش می یابد
پرینس ادوارد آیلند اولین پذیرش ۲۰۱۹ را برای کاندیدهای دسته های اکسپرس انتری، کسب و کار و نیروی کار برگزار نمود
اکسپرس انتری به شکستن رکورد سال ۲۰۱۷ نزدیک شد
جدیدترین پذیرش آنتاریو برگزار شد؛ دعوت از ۱۷۷۳ متقاضی اکسپرس انتری با سابقه کار در حوزه تکنولوژی

۱۹ دی ۱۳۹۸


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.