22

آگوست
2020

اقامت دائم کانادا برای پناهجویان شاغل در بخش درمان

Posted By : کاناداهوم/ 149

اقامت دائم کانادا برای پناهجویان شاغل در بخش درمان

۳۱ مرداد ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

همه گیری کرونا همه را به دردسر انداخته است. همه در خانه ها گیر افتاده اند و ماسک می زنند و از این جهت بازگشتن به زندگی نرمال کار ساده ای نیست. زندگی به ویژه برای شاغلان بخش سلامت و درمان که مسئول حفاظت از سلامت همه ما هستند سخت تر است. برای همین است که کانادا مسیری برای اقامت دائم پناهجویانی که در بخش سلامت و درمان مشغول هستند فراهم کرده است؛ این مسیر به پاسداشت خدمات فوق العاده آنها از آغاز همه گیری تا کنون انجام شده است.
اقای مارکو مندچینو وزیر مهاجرت کانادا گفته است “دولت تلاش خارق العاده پناهجویانی را که در این روزهای کرونایی در بخش سلامت و درمان کانادا کار کرده اند ارج می نهد. از آنجا که این افراد آینده نامعلومی در کانادا دارند شرایط کنونی شان این امتیاز را برایشان فراهم کرده است.” همه پناهجویانی که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند و در کمک رسانی به بیماران سراسر کانادا فعالیت داشته اند و در حال حاضر مدعی پناهندگی هستند از این امتیاز بهره مند می شوند. افرادی هم که در کبک هستند می توانند از برنامه مشابهی که در کبک اجرا می شود بهره مند شوند.
در راستای سیاست دولت کانادا مبنی بر متحد ساختن اعضای خانواده ها، تمام اعضای خانواده ی متقاضیان نیز در درخواست اقامت دائم گنجانده می شوند. متقاضیان و خانواده هایشان در صورت واجد شرایط بودن و موفقیت آمیز بودن درخواستشان اقامت دائم می گیرند. افرادی که مدعی پناهندگی هستند و واجدشرایط شناخته نشده اند و نیز افرادی که از ادعای پناهندگی خود صرف نظر کرده اند نمی توانند درخواست اقامت دائم ارائه دهند.
شرایط متقاضیان

قبل از 13 مارس 2020 ادعای پناهندگی کرده اند
پس از ادعای پناهندگی ویزای کار دریافت کرده اند
در بیمارستان ها و مراکز درمانی مشغول به کار بوده اند
بین 13 مارس 2020 و 14 آگوست 2020 حداقل 120 ساعت کار کرده اند
به عنوان پرستار، دستیار پرستار، مددکار خانگی یا دستیار بیمار مشغول به کار بوده اند
حداقل 6 ماه سابقه کار در شغل مورد نظر قبل از درخواست اقامت دائم داشته باشند. متقاضیان می بایست قبل از 31 آگوست 2020 این واجد این شرط باشند.
ممنوع الورود به کانادا نباشند به ویژه به خاطر مسائل امنیتی، سلامت و جرم

5
/
5
(
1

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
افزایش مهاجرت بین المللی در کانادا
بریتیش کلمبیا، تک پایلت را به ژوئن 2019 موکول کرد
انتاریو برای کاندیدهای اکسپرس انتری دعوتنامه های جدید صادر کرد
سوپر ویزا چیست؟
دعوت از 150 متقاضی مهاجرت توسط پرینس ادوارد آیلند
انتاریو مسیر مهاجرتی Masters Graduate را بازگشایی کرد
کاهش مجدد حداقل امتیاز در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری
جدیدترین پذیرش ساسکاچوان با صدور ۳۸۱ دعوتنامه برگزار شد
دعوت از ۷۶۹ متقاضی در جدیدترین پذیرش ساسکاچوان
دعوت نوا اسکوشیا از پرستاران در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری

۳۱ مرداد ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.