25

مه
2019

 استراتژی دولت فدرال کانادا برای توسعه 25 درصدی گردشگری تا سال 2025

Posted By : کاناداهوم/ 347

 هدف از استراتژی جدید گردشگری کانادا، کمک به افزایش سفرهای بین المللی به کانادا در طول فصل های خلوت به میزان بیش از یک میلیون نفر و جذب توریست ها برای دیدن شهرهایی بجز کلان شهرهای کانادا می باشد.

در این طرح که در مونترال رونمایی شد، 58.5 میلیون دلار در طی دو سال برای کمک به جوامع جهت ایجاد یا بهبود امکانات و مراکز گردشگری در نظر گرفته شده است.

انتظار می رود که این بودجه جهت ایجاد تجربیاتی برای نشان دادن دیگر نقاط قوت کانادا به کار گرفته شود و از تمرکز حضور توریست ها در چند مقصد خاص و خوش آب و هوا در این کشور جلوگیری نماید.

این استراتژی جدید اعلام می دارد:”بیش از سه چهارم گردشگران بین المللی فقط به استان های بزرگ کانادا همچون انتاریو، بریتیش کلمبیا و کبک سفر می کنند که از این عده هم اکثرشان از شهرهای بزرگی مانند تورنتو، ونکوور و مونترال بازدید می کنند. جذب توریست ها برای سرمایه گذاری در مناطقی به جز شهرهای بزرگ کانادا، همچنان به عنوان چالشی پیش روی مناطق و کامیونیتی هایی می باشد که می خواهند منافع اقتصادی حاصل از توریسم خود را توسعه دهند.”

Melanie Joly، وزیر گردشگری کانادا، روز سه شنبه هفته گذشته اعلام کرد استراتژی جدید کانادا برای کمک به رشد درآمدهای صنعت گردشگری کشور به میزان 25 درصد (تا 128 میلیون دلار) تا سال 2025 اجرایی شده و همچنین دولت امیدوار است بتواند 54 هزار شغل جدید که به طور مستقیم با این حوزه ارتباط دارند، ایجاد نماید.

دولت فدرال اعلام کرد که در سال 2018 کانادا از حدود 21.1 میلیون توریست خارجی استقبال کرده است که نسبت به تعداد 20.9 میلیون نفری در سال 2017، افزایش نشان می دهد.

Joly گفت که دولت فدرال از این نکته آگاه است که گردشگری به همه بخش های کشور کمک می کند و افزود که بسیاری از جوامع کانادایی با جذب گردشگر به این مناطق، در حال ایجاد تغییر و تنوع اقتصادی می باشند.

به گفته دولت فدرال، صنعت گردشگری پایه و اساس اقتصاد کاناداست و سالانه حدود 102 میلیارد دلار در فعالیت های اقتصادی مرتبط با این بخش درآمدزایی می شود، همچنین از 1.8 میلیون شغل حمایت نموده و بیش از دو درصد از تولید ناخالص داخلی کانادا را تشکیل می دهد.

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.