27

مارس
2019

آنتاریو جدیدترین پذیرش خود را برگزار کرد

Posted By : کاناداهوم/ 399

استان انتاریو در پذیرشی که در تاریخ 21 مارس برگزار کرد برای متقاضیان اکسپرس انتری از طریق مسیر مهاجرتی Skilled Trades دعوتنامه صادر کرد تا آنها بتوانند برای انتخاب شدن از طرف این استان تقاضا ارائه کنند. این متقاضیان پس از انتخاب شدن می توانند برای اقامت دائم تقاضا ارائه کنند.

در این پذیرش، برنامه مهاجرت استانی انتاریو (OINP) برای 361 متقاضی واجد شرایط که پروفایل اکسپرس انتری خود را بین 21 مارس 2018 تا 21 مارس 2019 ارائه کرده بودند دعوتنامه صادر کرد. گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. 

مسیر مهاجرتی Skilled Trades به برنامه مهاجرت استانی انتاریو اجازه می دهد تا در صف انتظار اکسپرس انتری به دنبال متقاضیان دسته ی کارگر ماهر خارجی و دسته ی تجربه کانادایی که در حال حاضر ساکن انتاریو هستند و در یکی از مشاغل فنی که در ماینر گروپ (Minor Group) 633 و یا میجر گروپ (Major Group) 72، 73 یا 82 دسته بندی ملی مشاغل کانادا حد اقل یک سال سابقه کار تمام وقت یا معادل آن سابقه کار پاره وقت دارند بگردد.

متقاضیان این مسیر مهاجرتی نیازی به داشتن پیشنهاد شغل ندارند اما باید واجد تمام شرایط فدرال و استانی برنامه مهاجرت استانی انتاریو باشند. متقاضیانی که از طریق مسیر مهاجرتی Skilled Trades انتخاب می شوند در سیستم جامع رتبه بندی 600 امتیاز اضافی کسب می کنند و در عمل حتما برای آنها دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم صادر خواهد شد.

برنامه مهاجرت استانی تا اینجای سال 2019 از طریق مسیر مهاجرتی Skilled Trades برای 732 متقاضی دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری صادر کرده است. اولین گام برای پیوستن به متقاضیان این مسیر مهاجرتی ورود به صف انتظار اکسپرس انتری است.  

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.