07

ژوئن
2019

یک دانشمند ونکووری راهی برای چاپ خانه های سه بعدی ارزان قیمت پیدا کرده است

Posted By : کاناداهوم/ 374

همه می دانیم که در بحث خرید ملک در کانادا، تقریبا خرید هر نوع خانه ای در ونکوور غیرممکن است. با توجه به اینکه ونکوور به عنوان بدترین بازار مسکن در کانادا شناخته می شود، گرانی مسکن می تواند برای نسل جدید که سعی دارند در شهر ساکن شوند، بسیار دلسرد کننده باشد. با این حال، یک دانشمند ونکووری ادعا کرده است که مشکل خانه های گران قیمت در ونکوور را با ایجاد خانه های چاپ شده سه بعدی که بسیار مقرون به صرفه هستند، حل خواهد کرد.

به نوشته وب سایت CTV News، دانشمندی به نام Paul Tinari مالک شرکت CAPRA Megalodon 3D Concrete، معنا و مفهوم دقیق خانه های چاپی سه بعدی در ونکوور را بیان نموده و نشان داده است.

چاپگر سه بعدی پیش از اضافه شدن بخش های دیگر خانه از قبیل لوله کشی و برق کشی و بخش های بیرونی، بتن را به صورت لایه لایه روی هم قرار می دهد تا اساس و فونداسیون خانه را تشکیل دهد. Tinari اظهار داشت که این خانه ها به خوبی هر چه تمام طراحی شده اند که شما نمی توانید تفاوت بین یک خانه چاپ شده سه بعدی و یک خانه معمولی را متوجه شوید.

یکی از نکات اصلی فروش این خانه ها آن است که کاملا قابل تنظیم می باشند. یعنی مشتریان می توانند به هر شکلی که می خواهند خانه خود را طراحی کنند و چاپگر سه بعدی رویای آنها را به واقعیت تبدیل خواهد کرد.

البته نکته مهم دیگر در فروش این خانه ها، آن است که قرار شده این خانه ها بسیار مقرون به صرفه باشند و همچنین می توانند به سرعت ساخته شوند. سرعت ساخت آنها به گونه ای است که یک خانه ییلاقی با اندازه متوسط تنها در عرض 24 ساعت ساخته می شود. همچنین ساخت یک خانه چهار خوابه فقط 20 هزار دلار هزینه خواهد داشت.Tinari همچنین ابراز امیدواری نموده که فعالیت های شرکت خود را به طور کامل در اوایل ماه ژوئن، درست در آغاز تابستان، اجرایی کند.

این مساله دقیقا در زمانی رخ می دهد که وضعیت بازار مسکن ونکوور همچنان رو به وخامت است. وب سایت Narcity در ماه ژانویه گزارش داد که ونکوور در سال 2019 دارای یکی از بدترین بازارهای مسکن در جهان بوده است.

برای روشن شدن شرایط، Global News نیز طی هفته گذشته اعلام کرد برای خرید یک خانه در ونکوور، خریدار می بایست حداقل 205 هزار دلار برای دریافت وام مسکن اختصاص دهد. این بدان معنی است که شما بایستی در بالاترین بخش 2.5 درصدی از نردبان درآمدی قرار داشته باشد.

بنابراین، ونکووری ها می توانند به بهتر شدن شرایط امیدوار باشند. چنانچه با پروژه خانه های سه بعدی Tinari موافقت گردد، امید است که از ماه جاری عملیاتی گردد. وی در حال حاضر در ایالات متحده مشغول به کار است تا با چاپ خانه های سه بعدی، مناطق نابود شده در آتش سوزی های جنگلی را آباد نماید.

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.