02

مه
2020

کاهش حدنصاب امتیاز CRS در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری!

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 53

کاهش حدنصاب امتیاز CRS در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری!

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

دولت کانادا امروز اول ماه می، پذیرش جدیدی برگزار کرده و طی آن برای ۳۳۱۱ متقاضی مهاجرت به کانادا دعوتنامه صادر کرده تا آنها بتوانند تقاضای خود را برای اقامت دائم کانادا ارائه کنند. این پذیرش مختص برنامه از متقاضیانی دعوت کرده که در دسته تجربه کانادا حضور داشته اند. حد اقل امتیاز این متقاضیان ۴۵۲ بوده است. این پایین ترین امتیاز CRS تا اینجای سال ۲۰۲۰ بوده است. همچنین در اوایل هفته ای که پشت سر گذاشتیم ۵۸۹ دعوتنامه از طریق برنامه مهاجرت استانی برای متقاضیان اکسپرس انتری صادر شد.
گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست.
اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا در این پذیرش از قاعده tie-break استفاده کرد: ۱۰ اکتوبر ۲۰۱۹ راس ساعت  ۱۹:۱۵:۲۸ به وقت استاندارد شرقی. این بدین معنی است که تمام متقاضیانی که در سیستم جامع رتبه بندی حد اقل ۴۵۲ امتیاز داشتند و قبل از این تاریخ و ساعت پروفایل خود را وارد صف انتظار اکسپرس انتری کردند در پذیرش دیروز مورخ اول ماه می ۲۰۲۰ دعوتنامه دریافت کرده اند. بدین ترتیب با برگزاری پذیرش امروز تعداد دعوتنامه های صادره در سال جاری به ۳۴۰۰۰ رسید.
به نمونه های فرضی زیر از دعوت شده ها توجه نمایید:‌
نسیم ۳۰ ساله است و دوره ی لیسانس خود را در آوریل ۲۰۱۹ در کانادا تکمیل کرده است. نسیم پس از فارغ التحصیلی در تورنتو به عنوان تحلیلگر بازاریابی مشغول به کار شد. او با شرکت در امتحان آیلتس توانست در مهارت شنیداری نمره ۸ و در باقی مهارت های زبانی نمره ۷ کسب کند. امتیاز نسیم در سیستم جامع رتبه بندی ۴۵۷ و برای دریافت دعوتنامه در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری مورخ ۱ می ۲۰۲۰ کفایت می کرده است.
ابراهیم ۳۲ ساله است و مدرک لیسانس خود را در کانادا گرفته است. او با شرکت در امتحان آیلتس توانست در مهارت شنیداری نمره ۸ و در مهارت های مکالمه و نوشتن نمره ۷٫۵ بگیرد. او در اوایل سال ۲۰۱۹ فارغ التحصیل شده و از آن زمان تا امروز به عنوان مدیر فروش فعالیت دارد. ابراهیم متاهل است و همسرش در حال حاضر خارج از کانادا زندگی می کند. همسر ابراهیم هم لیسانس دارد و سطح زبان انگلیسی وی پیشرفته است. آنها وارد صف انتظار شدند و ابراهیم متقاضی اصلی بود. امتیاز آنها در سیستم جامع رتبه بندی ۴۵۳ و برای دریافت دعوتنامه در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری مورخ ۱ می ۲۰۲۰ کفایت می کرده است.
اهمیت تجربه کانادایی در انتخاب مهاجران

۵
/
۵
(
۱

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
دعوت انتاریو از متقاضیان اکسپرس انتری دارای سابقه کار در ۱۰ شغل مختلف
مرز مشترک آمریکا-کانادا بسته شد
نیو برانزویک برای مهاجران نمایشگاه شغل برگزار می کند
پیشنهاداتی برای اصلاح برنامه اسپانسرشیپ والدین در سال ۲۰۲۰
کارآفرینی و اشتغال زایی مهاجران در کانادا، بیشتر از خود کانادایی هاست!
سومین پذیرش ساسکاچوان طی سه هفته!
صدور ۲۰۴ دعوتنامه در جدیدترین پذیرش نوا اسکوشیا
جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری با دعوت از ۳۶۰۰ متقاضی برگزار شد
کبک با تصویب قانون، هزاران درخواست مهاجرت را رد کرد
دو روز؛ دو پذیرش اکسپرس انتری!

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.