05

جولای
2020

کانادا اطلاعات بیومتریک تمام مسافران را جمع آوری می کند

Posted By : کاناداهوم/ 79

کانادا اطلاعات بیومتریک تمام مسافران را جمع آوری می کند

۱۴ تیر ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت, متفرقه در

کانادا اعلام کرده است که از این پس اطلاعات بیومتریک تمام مسافران هوایی و زمینی را که وارد کانادا شده و از آن خارج می شوند جمع آوری می کند. گفتنی است طبق جدیدترین خبرها، از ۲۵ ژوئن تمام ایرلاینرهای تجاری باید اطلاعات بیومتریک تمام مسافران و خدمه هواپیماهایی که از کانادا خارج می شوند را در اختیار آژانس خدمات مرزی کاندا قرار دهد. این برنامه در امتداد برنامه Entry/Exit اجرا می شود؛ برنامه Entry/Exit سفرهای مسافرانی را که از کانادا خارج شده و یا به آن داخل می شوند را ثبت می کند و از این پرونده برای راستی آزمایی سوابق سفر مسافران استفاده می شد. ایرلاین ها باید تا ژوئن ۲۰۲۱ از این برنامه کاملا پیروی کنند.
گفتنی است اطلاعات خروج از طریق سفرهای هوایی که از برنامه Entry/Exit جمع آوری شده است در اختیار آمریکایی ها قرار نمی گیرد. همچنین تاخیری در مرزها ایجاد نمی کند. شرکای بین المللی کانادا نظیر ایالات متحده، استرالیا ، نیو زیلند و اتحادیه اروپا نیز از سیستم های مشابه استفاده می کنند. آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) می تواند اطلاعات مسافران را  از طریق سیستم  Entry/Exitبه اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی ارسال کند تا مشخص کند که فردی که تقاضای مهاجرت می دهد چند روز در کانادا بوده است.
مدت زمانی که اتباع خارجی می توانند در کانادا بمانند می تواند بر درخواست هایی متقاضیان ویزای کاری کانادا، ویزای تحصیلی کانادا، ویزای توریستی کانادا، اقامت دائم کانادا و شهروندی کانادا تاثیر بگذارد. اطلاعات Entry/Exit منبعی دیگر از اطلاعات است که در دسترس ماموران مرزی کانادا برای بازبینی جهت انجام وظیفه ( نظیر اعمال محدودیت های سفر طی همه گیری کرونا) قرار می گیرد. کانادا و آمریکا از ۱۱ جولای ۲۰۱۹ اطلاعات بیومتریک و ورود تمام مسافرانی که از طریق مرز زمینی تردد می کنند در اختیار همدیگر قرار داده اند. آنها از پرونده ورود مسافر به یک کشور برای اثبات خروج وی از کشور دیگر استفاده می کنند.
اگر مسافری در مورد مدت زمانی که در کانادا و خارج از کانادا سپری کرده به دروغ قصد فریب ماموران آژانس خدمات مرزی کانادا را داشته باشد ممکن است مجرم شناخته شده و به کانادا ممنوع الورود شود.

۴
/
۵
(
۵

votes
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
رکورد اکسپرس انتری شکسته شد
انتاریو در سال ۲۰۱۹ می تواند مهاجران بیشتری را برای اقامت دائم انتخاب کند
اشتغال زایی مهاجران در کانادا؛ پدیده ای فراتر از حد انتظار
برنامه مهاجرت استانی به مناطق روستایی منیتوبا جان دوباره ای بخشیده است
آغاز به کار پایلوت های مهاجرتی جدید کانادا مخصوص پرستاران خانگی
برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا: مسیرهای مهاجرتی به سمت ساحل اقیانوس آرام
دعوت از ۳ هزار و ۶۰۰ متقاضی، در بزرگترین پذیرش اکسپرس انتری سال ۲۰۱۹!
جدیدترین پذیرش ساسکاچوان با صدور ۳۸۱ دعوتنامه برگزار شد
وکلای مهاجرت از درد سر مسلمانان کانادایی خبر دادند
کاهش قیمت آپارتمان های ونکوور

۱۴ تیر ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.