31

مارس
2019

پردرآمدترین مشاغل کانادا که نیاز به تحصیلات دانشگاهی ندارند

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 260

از زمان کودکی احتمالا افراد زیادی از جمله پدر و مادرتان به شما گفته اند که باید به مدرسه بروید و سخت درس بخوانید تا با ادامه تحصیل و کسب مدارک معتبر، بتوانید شغل خوبی را در زندگی آینده به دست آورید.

اما امروزه شرایط فرق کرده و تنها راه ورود به بازار کار و دستیابی به فرصت های شغلی پولساز، داشتن تحصیلات دانشگاهی نمی باشد و همیشه رفتن به مدرسه و ادامه تحصیلات دانشگاهی لزوما یافتن شغلی مناسب و با حقوق بالا را تضمین نمی کند. بنابراین شما می توانید بدون داشتن مدرک دانشگاهی، سالانه بیش از ۱۰۰ هزار دلار درآمد کسب کنید.

براساس آمار ارائه شده مربوط به ۱۲ ماه گذشته در کانادا توسط وب سایت کاریابی Indeed، مشاغل پردرآمد زیادی وجود دارند که تنها به آموزش فنی نیاز داشته و احتیاجی به مدرک دانشگاهی ندارند و تقاضا برای آنها در حال افزایش است. در این مطلب به ۱۰ شغل برتر و پر متقاضی و میزان درآمد آنها اشاره شده است.

میانگین حقوق و درآمد: تا ۱۴۴ هزار دلار در سال

بیش از ۸۰۰ فرصت شغلی مرتبط در سایت Indeed  وجود دارد

میانگین حقوق و درآمد: تا ۱۴۰ هزار دلار در سال

بیش از ۱۰,۰۰۰ فرصت شغلی مرتبط در سایت Indeed  وجود دارد

میانگین حقوق و درآمد: تا ۱۲۰ هزار دلار در سال (بستگی به شرکت خطوط هوایی دارد)

بیش از ۱،۵۰۰ فرصت شغلی مرتبط در سایت Indeed  وجود دارد

میانگین حقوق و درآمد: تا ۱۱۰ هزار دلار در سال

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.