16

آگوست
2020

پذیرش جدید ساسکاچوان برگزار شد؛ دعوت از ۵۳۳ متقاضی

Posted By : کاناداهوم/ 110

پذیرش جدید ساسکاچوان برگزار شد؛ دعوت از ۵۳۳ متقاضی

۲۵ مرداد ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

دولت ساسکاچوان طی پذیرش جدید خود که دیروز 14 آگوست برگزار شد از 533 متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز دعوت کرد تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان و در نهایت اقامت دائم کانادا ارائه کنند. با اینکه داشتن پیشنهاد کار جزو شرایط نبوده است متقاضیان می بایست پروفایل ابراز تمایل یا expression of interest خود را در برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان ثبت می کردند و البته می بایست در یکی از مشاغل مرتبط با رشته تحصیلی خود یک سال سابقه کار می داشتند. حد اقل امتیاز در هر دو زیرمجموعه این پذیرش 69 بوده است.
جالب است بدانید که هر سه استان بریتیش کلمبیا، منیتوبا و ساسکاچوان از زمانی که کانادا برنامه خود را برای مقابله با کرونا اعلام کرده پذیرش برگزار کرده اند.
متقاضیانی که پروفایل EOI معتبر دارند بر اساس شبکه امتیازدهی کارگر ماهر خارجی برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان از 100 امتیاز و بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات ، سابقه کار دارای مهارت ، تسلط بر زبان های انگلیسی یا فرانسه و داشتن ارتباطات در ساسکاچوان نمره میگیرند. این امتیاز رتبه متقاضیان را در صف انتظار EOI برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان تعیین می کند و از مقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های متوالی دعوتنامه صادر می شود.
زیرمجموعه اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز
مجموعا 286 دعوتنامه در تاریخ 14 آگوست برای متقاضیانی صادر شد که در صف انتظار اکسپرس انتری دارای پروفایل بودند. زیرمجموعه اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان با سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است؛ سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. لازم به ذکر است که آندسته از متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS دریافت می کنند و بدین ترتیب حتما برای آنها در دور بعدی دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم صادر می شود. همچنین، 247 متقاضی از طریق زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز ساسکاچوان دعوت شده اند تا تقاضای خود برای انتخاب شدن از طرف استان را ارائه کنند. حداقل امتیاز متقاضیان هم دو زیرمجموعه 69 بوده است. در وبسایت دولت ساسکاچوان فهرستی از این 46 شغل ارائه شده است.

5
/
5
(
2

votes
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
نوا اسکوشیا، حسابداران و حسابرسان را از صف انتظار اکسپرس انتری انتخاب کرد
کانادا جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری را برگزار کرد
نوا اسکوشیا از متقاضیان اکسپرس انتری دارای سابقه کار به عنوان مربی نونهالان دعوت کرد
انتاریو در اولین پذیرش مختص شاغلان بخش تکنولوژی، برای بیش از ۱۶۰۰ متقاضی دعوتنامه صادر کرد
تغییرات جدید در اکسپرس انتری نیو برانزویک
آلبرتا برای ۱۲۱ متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرد
دعوت آلبرتا از متقاضیان اکسپرس انتری با امتیاز حد اقل ۳۰۲ طی ماه جاری
افزایش مهاجرت به منطقه آتلانتیک کانادا
مقررات جدید کبک برای حمایت از کارگران خارجی موقت
نرخ مهاجرت به نوا اسکوشیا رکورد زد

۲۵ مرداد ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.