15

مه
2020

پذیرش جدید اکسپرس انتری؛ دعوت از ۵۲۹ متقاضی

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 51

پذیرش جدید اکسپرس انتری؛ دعوت از ۵۲۹ متقاضی

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

خبرهای داغ به ما می گویند که کانادا مورخ ۱۳ می از ۵۲۹ متقاضی اکسپرس انتری دعوت کرد تا تقاضای خود برای اقامت دائم را ارائه کنند. کانادا تا اینجای سال میلادی مجموعا از ۳۴۸۲۹ متقاضی مهاجرت دعوت کرده است. گفتنی است در این پذیرش تنها متقاضیانی دعوت شده اند که از طرف برنامه مهاجرت استانی یا PNP انتخاب شده بودند و به همین دلیل حد اقل امتیاز در سیستم جامع رتبه بندی در این پذیرش ۷۱۸ بوده است.
این امتیاز بالا به نظر می رسد چرا که متقاضیان با انتخاب شدن از طرف استان ۶۰۰ امتیاز اضافی دریافت می کنند. به بیان دقیق تر، متقاضی ممکن است ۷۱۸ امتیاز داشته باشد اما امتیاز وی در اصل ۱۱۸ بوده است. علیرغم کندتر شدن خدمات اداره مهاجرت کانادا به خاطر عالمگیر شدن ویروس کرونا باید گفت که کانادا هنوز سعی دارد به هدف تعیین شده برای سال ۲۰۲۰ در راستای جذب مهاجر برسد. وزارت مهاجرت کانادا تنها در ماه آوریل ۸,۳۸۹ دعوتنامه صادر کرده است. بسیاری از این مهاجران از طریق سیستم اکسپرس انتری وارد کانادا خواهند شد. گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای متقاضیانی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست.
اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا در این پذیرش از قاعده tie-break استفاده کرد: ۱۹ مارس ۲۰۲۰ راس ساعت ۱۲:۵۳:۲۱ به وقت استاندارد شرقی. این بدین معنی است که تمام متقاضیانی که در سیستم جامع رتبه بندی حد اقل ۷۱۸ امتیاز داشتند و قبل از این تاریخ و ساعت پروفایل خود را وارد صف انتظار اکسپرس انتری کردند در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری مورخ ۱۳ می ۲۰۲۰ دعوتنامه دریافت کرده اند.
متقاضیان اکسپرس انتری که در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS امتیاز بالایی ندارند می توانند از راه های گوناگون امتیاز خود را افزایش دهند؛ انتخاب شدن از طرف استان بارزترین شیوه برای کسب امتیاز بیشتر در سیستم جامع رتبه بندی است که ۶۰۰ امتیاز را نصیب متقاضی می کند. لازم به ذکر است که مسیرهای مهاجرتی ۹ استان از بین استان ها و مناطق کانادا در برنامه مهاجرت استانی مرتبط با اکسپرس انتری است.
به نمونه ی فرضی زیر از دعوت شده ها توجه نمایید:‌
آرمین ۳۹ ساله است و لیسانس دارد. وی شش سال به عنوان مدیر ساخت و ساز مشغول به کار بوده است. سطح زبان انگلیسی آرمین پیشرفته است و تا به حال هم در کانادا نه کار کرده و نه تحصیل. امتیاز آرمین در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS زمانی که در صف انتظار بود ۳۸۶ بود. او اخیرا از طرف مسیر مهاجرتی اکسپرس انتری آلبرتا انتخاب شد و امتیازش به ۹۸۶ رسیده و بنابراین برای دریافت دعوتنامه در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری مورخ ۱۳ می ۲۰۲۰ کافی بوده است.  

۵
/
۵
(
۱

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
انتاریو برای کاندیدهای اکسپرس انتری دعوتنامه های جدید صادر کرد
۳۶۰۰ نفر دیگر رفتنی شدند! جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری
دعوت از ۷۶۹ متقاضی در جدیدترین پذیرش ساسکاچوان
رویدادی کم سابقه در اکسپرس انتری؛ سه شنبه و وقفه ای هشت روزه!
صدور ۴۷۱ دعوتنامه در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری آلبرتا
جدیدترین پذیرش ساسکاچوان با صدور ۳۸۱ دعوتنامه برگزار شد
کاهش مجدد حداقل امتیاز در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری
آلبرتا برای ۳۳۵۷ متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرده است
ساسکاچوان جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری را برای متقاضیان مشاغل مورد نیاز برگزار کرد
آلبرتا پذیرش دیگری برگزار کرد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.