13

مارس
2020

پذیرش جدید آلبرتا؛ دعوت از ۱۵۰ متقاضی با تنها ۳۰۰ امتیاز

Posted By : کاناداهوم/ 129

پذیرش جدید آلبرتا؛ دعوت از ۱۵۰ متقاضی با تنها ۳۰۰ امتیاز

۲۲ اسفند ۱۳۹۸

اخبار, اخبار مهاجرت در

جدیدترین خبرها حاکی از آن هستند که استان آلبرتای کانادا در پذیرش جدید خود که در تاریخ 20 فوریه برگزار کرده برای 150 متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرده است تا آنها بتوانند تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف این استان جهت اقامت دائم ارائه کنند. حد اقل امتیاز این 150 متقاضی در سیستم جامع رتبه بندی 300 بوده است.
گفتنی است سیستم اکسپرس انتری که در سال 2015 از آن رونمایی شد، سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود.
چه کسانی واجد شرایط مسیر اکسپرس انتری آلبرتا هستند؟
برنامه مهاجرت استانی آلبرتا مسیر اکسپرس انتری آلبرتا را مدیریت می کند؛ مسیر اکسپرس انتری آلبرتا هم به برنامه مهاجرت استانی آلبرتا اجازه می دهد در صف انتظار اکسپرس انتری به دنبال متقاضیان واجد شرایط بگردد. آنگونه که برنامه مهاجرت استانی آلبرتا می گوید متقاضیان اکسپرس انتری که در آلبرتا دارای ارتباطات قوی هستند و یا در شغلی شغال هستند که از اولویت های توسعه اقتصادی استان حمایت می کند بگردد. آنگونه که برنامه مهاجرت استانی آلبرتا اعلام کرده احتمال صدور دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری با شرایط زیر بیشتر است:
   در آلبرتا سابقه کار/تحصیل دارند یا از کارفرمای آلبرتایی پیشنهاد شغل دریافت کرده اند؛
   از یکی از دانشگاه های کانادا فارغ التحصیل شده اند؛
   و یکی از والدین، فرزندان یا خواهر/برادرهایشان در آلبرتا زندگی می کند

5
/
5
(
1

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
منیتوبا دو مسیر مهاجرتی جدید برای فارغ التحصیلان معرفی کرد
پذیرش جدید استان منیتوبا؛ دعوت از ۲۴۹ نفر دیگر
سابقه کار و تحصیلات بیشتر = درآمد بیشتر برای مهاجران
غوغایی که این گزارشگر ورزشی کانادا به پا نکرد!
پذیرش جدید منیتوبا و صدور ۱۹۳ دعوتنامه دیگر!
کبک، علیرغم جنجال های اخیر، برای متقاضیان اکسپرس انتری همچنان جذاب است
ارزیابی پذیرش های اکسپرس انتری در ماه گذشته
پرینس ادوارد آیلند دعوتنامه های جدید صادر کرد
اکسپرس انتری و PNP: مسیرهای اصلی مهاجرت به کانادا طی سه سال آینده
رکورد اکسپرس انتری با دعوت از ۴۵۰۰ متقاضی شکسته شد!

۲۲ اسفند ۱۳۹۸


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.