28

مارس
2020

ویزای کار کانادا آن هم در شیوع کرونا؟!

Posted By : کاناداهوم/ 126

ویزای کار کانادا آن هم در شیوع کرونا؟!

۹ فروردین ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

جدیدترین خبرها گویای این هستند که اتباع خارجی، علیرغم کرونا، می توانند برای کار به کانادا بروند. به بیان دقیق تر دارندگان ویزای کار کانادا هم اکنون می توانند برای کار وارد کانادا شوند؛ حتی اگر این ویزای کار را دولت پس از اعمال منع ورود جهت جلوگیری از شیوع کروناویروس صادر کرده باشد. همانطور که در خبرهای قبلی به اطلاع همراهان گرامی کاناداهوم رسید، دولت کانادا موقتا مانع ورود افراد معینی که ویزای آنها پس از 18 مارس صادر شده به کانادا خواهد شد. اما حالا، دارندگان ویزای کار کانادا، حتی اگر خارج از ایالات متحده هم باشند، می توانند مادام که فاقد علائم کرونا باشند وارد کانادا شوند.
در حال حاضر تمام مسافران خارجی باید پس از ورود به کانادا 14 روز خود را قرنطینه کنند. تنها استثنای این قاعده رانندگان کامیون هستند که مرتبا برای تامین کالاها از مرز  آمریکا-کانادا تردد می کنند. کانادا همچنین موقتا تغییراتی را در فرایند ارزیابی تاثیر بازار کار یا LMIA برای کارفرمایان بخش کشاورزی و فراوری مواد غذایی اعمال کرده است؛ این بدین معنی است که تا شش ماه، فرایند الزامی دو هفته ای استخدام حذف می شود.  
همچنین حداکثر مدت زمان مجاز استخدام کارگر با دستمزد کم در برنامه کارگر خارجی موقت از یک سال به دو سال افزایش یافته است. اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا هیچ درخواستی را به خاطر فقدان یا نقص مدارک رد نخواهد کرد. همچنین هیچ متقاضی که نتواند مراحل الزامی فرایند نظیر ارائه اطلاعات بیومتریک و انجام معاینات پزشکی را انجام دهد رد نخواهد شد.  
تمدید اقامت موقت به محض حضور در کانادا
دارندگان اقامت موقت کانادا می توانند وضعیت خود را آنلاین تمدید کنند و مجاز هستند در کانادا بمانند تا تصمیم مقتضی در مورد درخواستشان اتخاذ شود. اگر در حین انتظار برای تصمیم دولت، وضعیت اولیه اقامت موقت آنها منقضی شود، می توانند در کانادا بمانند اما وضعیت آنها “اقامت موقت تلویحی” خواهد بود. در ضمن، سفر به یکی از نقاط ورودی کانادا جهت ارائه درخواست به مامور خدمات مرزی “سفر ضروری” تشخیص داده نشده و ماموران از ارائه خدمات امتناع خواهند کرد.     

5
/
5
(
1

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
سفر چه کسانی فعلا به کانادا ممنوع است؟ کانادا توضیح می دهد
کرونا با اقساط وام مسکن کانادایی ها چه کرد؟
دریافت ویزای کار کانادا با وجود داشتن سوء پیشینه ممکن است؟!
افتتاح برنامه اسپانسرشیپ والدین و پدر/مادر بزرگ ها در اواخر ژانویه
رقابت انتاریو با استان های دیگر برای جذب مهاجران ماهر در سال 2019
انتاریو برای کاندیدهای اکسپرس انتری دعوتنامه های جدید صادر کرد
بازبینی استریم فرصت آلبرتا
کانادا بر اثر سیاست های مهاجرتی سردمدار هوش مصنوعی شده است
افزایش شهروندان کانادا با اصلاح قوانین اعطای شهروندی
آغاز به کار برنامه سرمایه گذار مهاجر کبک

۹ فروردین ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.