19

ژانویه
2020

نیو برانزویک برای مهاجران نمایشگاه شغل برگزار می کند

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 88

نیو برانزویک برای مهاجران نمایشگاه شغل برگزار می کند

۲۸ دی ۱۳۹۸

اخبار, اخبار مهاجرت در

شهر دوزبانه Moncton نیو برانزویک قصد دارد نمایشگاه شغلی برگزار کند که هدف آن مرتبط کردن مهاجران دارای مهارت با کارفرمایان است. از دانشجویان خارجی، تازه واردان و مهاجران دعوت شده تا با شرکت در این نمایشگاه در زمینه های فناوری اطلاعات، فاینانس، بیمه، خدمات مشتریان، سلامت، هتلداری و تولید به جست و جوی شغل بپردازند.
Reddy-Kalala مامور استراتژی مهاجرت شهر Moncton می گوید “فقط پارسال ۱۱۷ موقعیت شغلی را پر کردیم و می خواهیم امسال از این هم بیشتر باشد. او برآورد می کند که بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ موقعیت شغلی در این نمایشگاه می توان یافت و تعداد کارفرمایانی که به دنبال استعدادهای خارجی هستند ظرفیت معینی دارد. با اینکه اکثر شرکت کنندگان در این نمایشگاه در حال حاضر در کانادا یا مشغول کار هستند و یا تحصیل، اما وی برآورد می کند که حدود پنج درصد از خارج کانادا به دنبال فرصت های شغلی به این نمایشگاه خواهند آمد.     
او ادامه می دهد: “می دانیم که افراد به دنبال کار هستند و ما هم کار داریم. این مساله را اگر در کنار مسکن مقرون به صرفه و ارزان در نظر بگیریم کیفیت زندگی ما عالی است… می بینیم که افرادی به قصد افزایش کیفیت زندگی خود از تورنتو به اینجا می آیند.”
گفتنی است شهر Moncton اخیرا استراتژی مهاجرت خود را برای دو برابر کردن مهاجران  ظرف چهار سال آینده منتشر کرده است. در سال ۲۰۱۸ بزرگترین شهر در نیو برانزویک از ۱۴۴۴ مهاجر استقبال کرد و امنیدوار است تا سال ۲۰۲۴ این عدد را به ۳۵۰۰ برساند. همچنین لازم به ذکر است که نمایندگان استان نیو برنزویک در ای ننمایشگاه حضور دارند تا به مهاجران اطلاعات لازم را بذهند.
با توجه به اینکه Moncton یک شهر رسما دو زبانه است بسیاری از کارفرمایان به دنبال کارمندانی می گردند که مسلط به دو زبان انگلیسی و فرانسه باشند. همچنین فرصت های شغلی زیادی برای انگلیسی زبانان وجود دارد و معدودی فرصت شغلی هم برای افرادی که تنها فرانسه زبان هستند. این نمایشگاه روز ۲۴ ژانویه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ ظهر در Avenir Centre برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه، که بخشی از برنامه ای است که هر سه ماه یک بار برگزار می شود شرکت های زیر حضور دارند:
    Teacup Tech Systems Inc
    Asurion
    TD Bank
    Royal Bank of Canada
    HCL CANADA INC
    Frontier Technologies
    Vitalite
    Ditech Testing
    Integrated Staffing
    Fero Waste and Recycling Inc
    Delta Hotels by Marriott Beausejour
    Tangerine Bank
    Accor Global Reservation Centre
    Medavie Health Services New Brunswick
    Cavendish Farms
    Circle K
    CGI
    Rogers Communication
    Greystone Energy Systems
    Casino NB
    Nordia
    Organigram
    Horizon Health Network
    Shannex
    Irving Consumer Products
    Co-operators
    District Scolaire Francophone Sud
    IGT/ Spielo
    Bioscript
    Midland
    Corey Craig Group
    Imperial Manufacturing
    Missing Link Technologies
    NCM Associates
    HGS
    Fancy Pokket Corporation
    NAV CANADA
    Sunlife
    JDI
    Tech Mahindra
مونکتن – Moncton – کجاست؟
شهر Moncton با جمعیت ۸۵۱۹۸ نفری خود بزرگترین شهر نیو برانزویک است. زبان اول حدود ۶۴ درصد ساکنان شهر انگلیسی است و حدود ۳۵ درصد هم فرانسه زبان هستند. دانشگاه مونکتن بزرگترین دانشگاه فرانسوی زبان واقع در شرق کبک است. در این شهر دانشگاه نیو برانزویک، دانشگاه کرندال و چند تا از کالج های دیگر هم قرار دارد. این شهر برآورد کرده که بیش از ۸۰۰۰ مهاجر در منطقه مونکتن بزرگ زندگی می کنند و از این میان ۵۰۰۰ نفر در بازار کار حضور فعال دارند. همچنین تخمین زده شده است که حدود ۱۵۰۰ دانشجوی خارجی در نهادهای آموزش عالی این شهر مشغول به تحصیل هستند و ۷۰۰ کارگر خارجی موقت به جامعه این شهر خدمات خود را ارائه می کنند.
طبق آمار سال ۲۰۱۶ این شهر ۲۷۵ مهاجر خوداشتغال هستند که هشت درصد جمعیت مهاجران شهر را تشکیل می دهند. این رقم به هفده درصد رسیده است و این مهاجران کسب و کار خود را در مشاغل تهیه غذا و بخش های خدمات خرفه ای و شخصی اداره می کنند.    

۵
/
۵
(
۱

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
نیاز مبرم نیو برانزویک به پرستاران دوره دیده در خارج از کانادا
تغییرات جدید در اکسپرس انتری نیو برانزویک
افزایش مهاجرت به نیوبرانزویک در پی کاهش چشمگیر نیروی کار
بازگشایی سیستم EOI نیو برانزویک
اکسپرس انتری در مرز شکستن رکورد صدور ITA قرار گرفت
نرخ بیکاری کانادا در ماه نوامبر به پایین ترین حد رسید
کبک قصد دارد در سال ۲۰۱۹، ۴۰ هزار مقیم دائم جذب کند
پذیرش کم سابقه اکسپرس انتری برگزار شد
ماه اکتوبر؛ ماهِ چهار تا از بزرگترین پذیرش های مهاجرت استانی کانادا
به روزرسانی بیانیه اداره گمرک آمریکا در مورد ممنوع الورود بودن کارکنان کانادایی صنعت ماریجوانا

۲۸ دی ۱۳۹۸


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.