19

مه
2020

مهاجرت به شهر Thunder Bay انتاریو

Posted By : کاناداهوم/ 119

مهاجرت به شهر Thunder Bay انتاریو

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

جدیدترین خبرهایی که از انتاریو به دست کاناداهوم رسیده حاکی از این است که شهرک Thunder Bay شروع به پذیرش درخواست های مهاجرت از طریق پایلوت مهاجرت به مناطق شمالی و روستایی کرده است. گفتنی است Thunder Bay واقع در شمال دریاچه Superior که یکی از دریاچه های بزرگ کاناداست واقع شده است. در کناره این شهرک تندیسی ازTerry  Fox قرار گرفته است؛ این تندیس به یاد مجاهدت های وی در سراسر کانادا جهت جمع آوری پول برای تحقیق در مورد سرطان نصب شده است.
Thunder Bay با داشتن جمعیت 107909 نفری بزرگترین شهر در شمال غرب انتاریو است. در این شهر Confederation College و دانشگاه لیکهد قرار دارند. اقتصاد این شهر بیشتر از طریق بخش دولتی اداره می شود چرا که بخش دولتی مرکز بهداشتی/درمانی، اداری و تجاری این منطقه است.  صنعت جنگلداری بیشترین استخدام ها را در بخش خصوصی انجام می دهد.
لازم به ذکر است که پایلوت مهاجرت به مناطق شمالی و روستایی به خاطر تامین نیروی کار مورد نیاز در مناطقی خارج از مراکز شهر ایجاد شده است و با مشارکت 11 جامعه روستایی مسیری برای اقامت دائم خارج ها فراهم کرده است. نحوه اداره این برنامه در هر یک از جوامع متفاوت و به اختیار خود جوامع است.
در اوایل ماه آوریل درخواست ها به Thunder Bay شروع شده است اما این شهر از ماه ژانویه شروع به استخدام کارفرماها کرده است. تا کنون Thunder Bay دو توصیه برای کارفرمایانی صادر کرده است که درجه مهارت شغل آنها در دسته بندی ملی مشاغل B است. کارفرمایان در سال اول اجرای این پایلوت می توانند تا 100 متقاضی را برای اقامت دائم معرفی کنند.  شهر Thunder Bay تخصیص مهاجران را بر اساس سطح مهارتی شان توزیع کرده است. این شهر در مجموع، 10 مهاجر در سطح مهارتی A، 40 مهاجر در سطح مهارتی B ، 40 مهاجر در سطح مهاجرتی C و 10 مهاجر در سطح مهارتی D جذب می کند.   
خانم Emily Lauzon نماینده ی پایلوت، برآورد کرده است که حدودا 18 درخواست برای این برنامه دریافت کرده است و بیش از 40 کارفرما در این برنامه شزکت کرده اند. او می گوید: “اکثر کارفرماها خواسته اند در پایلوت مهاجرت به مناطق شمالی و روستایی شرکت کنند تا بتوانند نیروی کار را نگه دارند. آنها لزوما به دنبال پر کردن جایگاه های خالی شغل نیستند.” وی همچنین در ادامه گفته است که در سال اول این برنامه سه ساله اکثر کارفرمایان به دنبال نگه داشتن نیروی کار موجود هستند. محدودیت های ناشی از کرونا نیز بر عملیات پایلوت مهاجرت به مناطق شمالی و روستایی یا RNIP تاثیر گذاشته است چرا که در حال حاضر تنها متقاضیانی که در حال حاضر ساکن و شاغل در کانادا هستند می توانند اقدام کنند.
در حال حاضر انواع مشاغلی که از طریق پایلوت RNIP شهر Thunder Bay می توان از طریق آنها اقدام کرد عبارت اند از کارکنان بیمارستان، پرستار/مددکار بلند مدت، متخصصان HVAC، تکنیسین های خودرو، کارگران بخش های ساختمان سازی/بازسازی و رستوران ها متخصصان سنگ تراشی. برای کسب اطلاعات بیشتر از وبسایت www.gotothunderbay.ca بازدید نمایید. 
جوامع موجود در پایلوت مهاجرت به مناطق شمالی و روستایی معرفی شدند

5
/
5
(
1

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
انتاریو برای کاندیدهای اکسپرس انتری دعوتنامه های جدید صادر کرد
انتخاب سه منطقه از انتاریو برای شرکت در پایلوت مهاجرت منطقه ای
افتتاح پایلوت مهاجرت منطقه ای انتاریو در سال ۲۰۲۰
انتاریو مسیر مهاجرتی Masters Graduate را بازگشایی کرد
انتاریو جزییات بیشتری در مورد تغییرات مسیرهای مهاجرتی خود منتشر کرد
نیاز مُبرم انتاریو به نیروی کار
انتاریو و بریتیش کلمبیا: سردمدار پایین ترین نرخ بیکاری در سال 2018
جدیدترین پذیرش انتاریو برای فرانسوی زبان ها برگزار شد
رقابت انتاریو با استان های دیگر برای جذب مهاجران ماهر در سال 2019
انتاریو برای متقاضیان از ۱۰ شغل مختلف دعوتنامه صادر کرد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.