12

مارس
2019

مسیر مهاجرتی فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس انتاریو بلافاصله بعد از رفع مشکل فنی بازگشایی می شود

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 216

بنا به اعلام برنامه مهاجرت استانی انتاریو مسیر مهاجرتی فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس انتاریو به محض اینکه مشکل فنی اش بر طرف شود مجددا افتتاح خواهد شد. همانطور که همراهان همیشگی کاناداهوم به خوبی اطلاع دارند، در تاریخ پنجم مارس مسیر مهاجرتی فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس انتاریو تنها طی دو ساعت باز شد و با ایجاد مشکلی فنی بسته شد.

دوره های ثبت نام این مسیر مهاجرتی معمولا زود تمام می شوند. این مسیر مهاجرتی یکی از مسیرهای محبوب برای اخذ اقامت دائم دانشجویان خارجی است چرا که نیازی به داشتن پیشنهاد کار ندارد و همانطور که از نامش بر می آید، در مقابل دانشجویانی باز است که مدرک فوق لیسانس خود را از یکی از دانشگاه های انتاریو اخذ کرده اند؛ این مسیر به دانشجویان اجازه می دهد درخواست خود را برای انتخاب استانی شدن به منظور اقامت دائم ارائه کنند.

اولین گام این مسیر ثبت نام است. آنهایی که با موفقیت ثبت نام کرده اند هم ۱۴ روز (کاری و تعطیل) فرصت دارند که درخواست کامل خود را از برای انتخاب استانی شدن ارائه کنند. از جمله شرایط این برنامه این است که دانشجویان فارغ التحصیل باید به طور قانونی ساکن انتاریو یا خارج کانادا باشند. فارغ التحصیلانی که در استان یا ناحیه ای غیر از انتاریو زندگی می کنند واجد شرایط این برنامه نیستند.

به هر ترتیب روز سه شنبه بود که این مسیر افتتاح شد و متاسفانه با مشکل فنی خیلی ها نتوانستند از فرصت استفاده کنند. با این همه، دو روز بعد یعنی دیروز مورخ هفت مارس برنامه مهاجرت استانی انتاریو در مطلبی اعلام کرده است که در حال بررسی مشکل است و اطلاعات تکمیلی را در این زمینه ارائه خواهد کرد.

پس از این مشکل بود که متقاضیان سرخورده به توییتر برنامه مهاجرت استانی انتاریو رفته و نارضایتی خود را در رابطه با این مشکل اعلام کردند. یکی از آنها نوشته بود که یک سال است منتظر چنین فرصتی بوده است. او در توییت خود نوشته بود: ” هر روز و هر ساعت توییتر شما را چک می کردم تا از به روزرسانی ها مطلع بمانم. حالا مات و مبهوت مانده ام و هیچ کاری هم از دستم بر نمیاید!”.

 


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.