04

آوریل
2020

شکست کرونا در برابر اکسپرس انتری!

Posted By : کاناداهوم/ 89

شکست کرونا در برابر اکسپرس انتری!

۱۵ فروردین ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

همانطور که در خبرهای قبلی در وبسایت و شبکه های اجتماعی کاناداهوم به اطلاع رسید، مجموع متقاضیان دعوت شده از طریق اکسپرس انتری در فصل نخست سال ۲۰۲۰ بیشتر از مجموع متقاضیان دعوت شده در دو سال اخیر بوده است! با اینکه کروناویروس در حال تغییر حال و هوای مهاجرت به کاناداست اما سال جاری میلادی طوری آغاز شد که گویی تا آخر سال خبرهای بسیار بهتری از اکسپرس انتری به دست خواهد آمد.
برنامه کانادا برای سال های ۲۰۲۰-۲۰۲۲ یک هفته قبل از اعلام تدابیر امنیتی کانادا در مقابله با کرونا اعلام شد. به عبارت بهتر، کانادا قصد دارد برای سال جاری از ۳۴۱۰۰۰ مهاجر جدید استقبال کند؛ از این تعداد، ۹۱۸۰۰ نفر را نیروی کار ماهر تشکیل خواهد داد که از طریق دسته مهاجرتی اسکید ورکر فدرال به کانادا خواهند رفت و ۶۷۸۰۰ نفر دیگر از طریق برنامه های مهاجرت استانی به جمع مهاجران جدید الورود کانادا خواهند پیوست.   
از ۸ ژانویه امسال که اولین پذیرش اکسپرس انتری برگزار شد تا کنون، هر دو هفته یک بار به طور مرتب پذیرش های اکسپرس انتری برگزار شده اند. پس از آنکه کانادا عزم خود را برای مبارزه با گسترش کرونا جزم کرد نیز در ۱۸ مارس پذیرش دیگری برگزار شد که طی آن تنها منتخبان استانی دعوت شدند. سپس تنها پنج روز بعد در ۲۳ مارس پذیرش استثنایی دیگری برگزار شد و طی آن متقاضیان تنها از طریق دسته تجربه کانادایی دعوت شدند.
اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا در توییتی اعلام نموده که همچنان درخواست های مهاجرت را خواهد پذیرفت و به آنها رسیدگی خواهد کرد. همچنین اعلام کرده که رسیدگی به درخواست متقاضیانی که از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم دعوت شده ممکن است تا شش ماه به تعویق بیفتد. گفتنی است تا اینجای سال جاری میلادی مجموعا ۲۲۶۰۰ متقاضی از صف انتظار اکسپرس انتری بیرون کشیده شده و دعوتنامه دریافت کردند.
تعداد دعوتنامه های یا ITA هایی که طی فصل نخست سال ۲۰۲۰ صادر شده اند نسبت به فصل قبلی حکایت از رشد ۲۵ درصدی داشتند. کانادا در فصل چهارم سال ۲۰۱۹ مجموعا ۱۸۰۰۰ دعوتنامه صادر کرد. بزرگترین پذیرش اکسپرس انتری طی سال جاری میلادی با دعوت از ۴۵۰۰ متقاضی برگزار شد.  گفتنی است اکسپرس انتری که در سال ۲۰۱۵ از آن رونمایی شده سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست.

۵
/
۵
(
۱

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری و صدور ۳۹۰۰ دعوتنامه
دعوت آلبرتا از متقاضیان اکسپرس انتری با امتیاز حد اقل ۳۰۲ طی ماه جاری
دعوت از ۷۶۹ متقاضی در جدیدترین پذیرش ساسکاچوان
رویدادی کم سابقه در اکسپرس انتری؛ سه شنبه و وقفه ای هشت روزه!
صدور ۴۷۱ دعوتنامه در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری آلبرتا
جدیدترین پذیرش ساسکاچوان با صدور ۳۸۱ دعوتنامه برگزار شد
کاهش مجدد حداقل امتیاز در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری
آلبرتا برای ۳۳۵۷ متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرده است
ساسکاچوان جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری را برای متقاضیان مشاغل مورد نیاز برگزار کرد
انتاریو برای کاندیدهای اکسپرس انتری دعوتنامه های جدید صادر کرد

۱۵ فروردین ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.