29

فوریه
2020

ساسکاچوان از ۵۶۷ متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز دعوت کرد

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 79

ساسکاچوان از ۵۶۷ متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز دعوت کرد

۹ اسفند ۱۳۹۸

اخبار, اخبار مهاجرت در

دولت ساسکاچوان طی پذیرش جدید خود که در ۲۷ فوریه برگزار شد از ۵۷۶ متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد نیاز دعوت کرد تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان و در نهایت اقامت دائم کانادا ارائه کنند. با اینکه داشتن پیشنهاد کار جزو شرایط نبوده است متقاضیان می بایست پروفایل ابراز تمایل یا expression of interest خود را در برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان ثبت می کردند و البته می بایست در یکی از مشاغل مرتبط با رشته تحصیلی خود یک سال سابقه کار می داشتند. حد اقل امتیاز در هر دو زیرمجموعه این پذیرش ۶۹ بوده است.
متقاضیانی که پروفایل EOI معتبر دارند بر اساس شبکه امتیازدهی کارگر ماهر خارجی برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان از ۱۰۰ امتیاز و بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات ، سابقه کار دارای مهارت ، تسلط بر زبان های انگلیسی یا فرانسه و داشتن ارتباطات در ساسکاچوان نمره میگیرند. این امتیاز رتبه متقاضیان را در صف انتظار EOI برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان تعیین می کند و از مقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های متوالی دعوتنامه صادر می شود.
زیرمجموعه اکسپرس انتری
مجموعا ۳۰۱ دعوتنامه در تاریخ ۲۷ فوریه برای متقاضیانی صادر شد که در صف انتظار اکسپرس انتری دارای پروفایل بودند. زیرمجموعه اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان با سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است؛ سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود.
لازم به ذکر است که آندسته از متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف استان انتخاب می شوند ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS دریافت می کنند و بدین ترتیب حتما برای آنها در دور بعدی دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم صادر می شود.  
زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز
زیرمجموعه مشاغل مورد نیاز نیز در برابر مهاجرانی گشوده است که فاقد پروفایل سیستم اکسپرس انتری فدرال هستند. متقاضیان این دسته نیز می بایست حد اقل ۶۹ امتیاز می داشتند. در پذیرش ۲۷ فوریه، متقاضیان شاغل در ۲۷۵ شغل مختلف دعوت شدند.

۵
/
۵
(
۱

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
پذیرش جدید ساسکاچوان با دعوت از ۶۴۶ متقاضی برگزار شد
سومین پذیرش ساسکاچوان طی سه هفته!
جدیدترین پذیرش ساسکاچوان با صدور ۳۸۱ دعوتنامه برگزار شد
مهاجرت به کانادا در فصل سوم ۲۰۱۸ رکورد زد
تعداد کاندیدهای اکسپرس انتری که کاندید استانی شده اند رو به افزایش است
کانادا اکنون نتایج آزمون TCF را هم قبول می کند
آنتاریو برای کاندیدهای اکسپرس انتری دعوتنامه های جدید صادر کرد
راه اندازی کمپینی جدید برای متصل کردن مهاجران و کافرمایان در کبک
جذب ۶۰،۰۰۰ پرستار جدید در کانادا
اصلاح گزینه های مهاجرت کارآفرینی کبک ( Entrepreneur immigration )

۹ اسفند ۱۳۹۸


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.