20

فوریه
2020

رکورد اکسپرس انتری با دعوت از ۴۵۰۰ متقاضی شکسته شد!

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 63

رکورد اکسپرس انتری با دعوت از ۴۵۰۰ متقاضی شکسته شد!

۳۰ بهمن ۱۳۹۸

اخبار, اخبار مهاجرت در

دولت کانادا بزرگترین پذیرش در کل تاریخ اکسپرس انتری را امروز مورخ ۱۹ فوریه ۲۰۲۰ برگزار کرده و طی آن از ۴۵۰۰ متقاضی دعوت کرده تا تقاضای خود برای اقامت دائم کانادا را ارائه کنند. حد اقل امتیاز در این پذیرش ۴۷۰ و نسبت به پذیرش قبلی حاکی از کاهش ۲ امتیازی است. گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست.
پذیرش دیروز تعداد دعوتنامه های صادره طی سال جاری را به ۱۰,۳۰۰ رساند. کانادا قصد دارد طی سال های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ مهاجران بیشتری را جذب کند؛ کانادا قرار است از طریق برنامه مهاجرت استانی نیز که بخشی از آن توسط سیستم اکسپرس انتری مدیریت می شود تعداد مهاجران را افزایش دهد. استان ها و مناطق کانادا در این برنامه شرکت دارند و برنامه مهاجرت استانی آنها به سیستم اکسپرس انتری مرتبط است. این مسیرها که بسیاری از آنها حداقل امتیاز کمی دارند و یا حتی فاقد شرط حد اقل امتیاز هستند به استان ها و مناطق کانادا اجازه می دهند سالانه تعداد معینی از متقاضیان اکسپرس انتری را برای اقامت دائم کانادا انتخاب کنند. متقاضیانی که از طرف استان انتخاب شوند ۶۰۰ امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوت خواهد شد.
اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا در این پذیرش از قاعده tie-break استفاده کرد: ۱۳ ژانویه ۲۰۲۰ راس ساعت ۱۰:۵۲:۵۲ به وقت استاندارد شرقی. این بدین معنی است که تمام متقاضیانی که در سیستم جامع رتبه بندی حد اقل ۴۷۰ امتیاز داشتند و قبل از این تاریخ و ساعت پروفایل خود را وارد صف انتظار اکسپرس انتری کردند در پذیرش دیروز مورخ ۱۹ فوریه ۲۰۲۰ دعوتنامه دریافت کرده اند.
متقاضیان اکسپرس انتری که در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS امتیاز بالایی ندارند می توانند از راه های گوناگون امتیاز خود را افزایش دهند؛ انتخاب شدن از طرف استان بارزترین شیوه برای کسب امتیاز بیشتر در سیستم جامع رتبه بندی است که ۶۰۰ امتیاز را نصیب متقاضی می کند. لازم به ذکر است که مسیرهای مهاجرتی ۹ استان از بین استان ها و مناطق کانادا در برنامه مهاجرت استانی مرتبط با اکسپرس انتری است.
به نمونه های فرضی زیر از دعوت شده ها توجه نمایید:‌
فربد و فریال متاهل هستند و به ترتیب ۳۴ و ۳۰ ساله هستند. هر دو فوق لیسانس دارند و به ترتیب پنج و چهار سال در شغل حسابرسی مشغول بوده اند. هر دو در امتحان آیلتس شرکت کرده و در مهارت شنیداری نمره ۸، مهارت مکالمه نمره ۷٫۵ و دو مهارت خواندن و نوشتن نمره ۷ کسب کرده اند. نه فربد و نه فریال تا به حال در کانادا نه کار کرده بودند و نه تحصیل. فریال به عنوان متقاضی اصلی وارد صف انتظار اکسپرس انتری شد. آنها با داشتن ۴۷۰ امتیاز در سیستم جامع رتبه بندی واجد شرایط دعوتنامه در پذیرش ۱۹ فوریه بوده اند.
فریبا ۲۹ ساله و لیسانسه است؛ پنج سال سابقه تدریس را در کارنامه خود دارد. دانش زبان فرانسه او در سطح پیشرفته است و خواهری دارد که شهروند کانادا و ساکن تورنتو است. با اینکه فریبا تا به حال در کانادا نه کار کرده و نه تحصیل با داشتن ۴۷۱ امتیاز در سیستم جامع رتبه بندی توانسته در پذیرش ۱۹ فوریه دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم دریافت کند و به خواهر خود در کانادا بپیوندد.

۴
/
۵
(
۲

votes
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
دعوت از ۳ هزار و ۶۰۰ متقاضی، در بزرگترین پذیرش اکسپرس انتری سال ۲۰۱۹!
جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری برگزار شد؛ دعوت از ۳۲۰۰ متقاضی
جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری؛ دعوت از ۳۶۰۰ متقاضی
رکورد سال ۲۰۱۹: دعوت از بیش از ۷۰۰۰۰ متقاضی اکسپرس انتری
پذیرش ۱۸ سپتامبر؛ دعوت از ۳۶۰۰ متقاضی
آلبرتا برای ۱۲۱ متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرد
۱۴۳ متقاضی اکسپرس انتری از طرف جزیره پرنس ادوارد دعوت شدند
تغییرات جدید در اکسپرس انتری نیو برانزویک
صدور دعوتنامه برای ۱۸۰ متقاضی اکسپرس انتری توسط استان آلبرتا
برگزاری جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری؛ ۳۴۰۰ نفر دعوت شدند

۳۰ بهمن ۱۳۹۸


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.