17

مه
2020

دومین پذیرش اکسپرس انتری طی ۲۴ ساعت برگزار شد!

ارسال شده توسط :کاناداهوم/ 44

دومین پذیرش اکسپرس انتری طی ۲۴ ساعت برگزار شد!

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

اخبار, اخبار مهاجرت در

در دومین پذیرش اکسپرس انتری مختص تجربه کانادایی که طی ۲۴ ساعت بعد از پذیرش قبلی و دیروز ۱۵ می برگزار شد حد اقل امتیاز به پایین ترین حد از ژانویه ۲۰۱۹ رسید. در این پذیرش برای ۳۳۷۱ متقاضی دسته تجربه کانادایی با حد افل ۴۵۲ امتیاز در سیستم جامع رتبه بندی دعوتنامه صادر شد.
علیرغم کندتر شدن خدمات اداره مهاجرت کانادا به خاطر عالمگیر شدن ویروس کرونا باید گفت که کانادا هنوز سعی دارد به هدف تعیین شده برای سال ۲۰۲۰ در راستای جذب مهاجر برسد. وزارت مهاجرت کانادا تنها در ماه آوریل ۸,۳۸۹ دعوتنامه صادر کرده است. بسیاری از این مهاجران از طریق سیستم اکسپرس انتری وارد کانادا خواهند شد. گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته ی کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه ی کانادایی از سراسر جهان بر پایه ی امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای متقاضیانی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست.
اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا در این پذیرش از قاعده tie-break استفاده کرد: ۲۳ دسامبر ۲۰۱۹ راس ساعت ۱۰:۰۱:۰۶ به وقت استاندارد شرقی. این بدین معنی است که تمام متقاضیانی که در سیستم جامع رتبه بندی حد اقل ۴۴۷ امتیاز داشتند و قبل از این تاریخ و ساعت پروفایل خود را وارد صف انتظار اکسپرس انتری کردند در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری مورخ ۱۵ می ۲۰۲۰ دعوتنامه دریافت کرده اند. پذیرش دیروز تعداد دعوتنامه های صادره طی سال جاری میلادی را به  ۳۸,۲۰۰ رساند. اداره مهاجرت، شهروندی و پناهدگی کانادا طی ۹ هفته اخیر ۱۰ پذیرش مختص تجربه کانادا و برنامه مهاجرت استانی برگزار کرده است و طی آنها مجموعا از ۱۹۵۰۰ متقاضی اکسپرس انتری برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوت کرده است.
متقاضیان اکسپرس انتری که در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS امتیاز بالایی ندارند می توانند از راه های گوناگون امتیاز خود را افزایش دهند؛ انتخاب شدن از طرف استان بارزترین شیوه برای کسب امتیاز بیشتر در سیستم جامع رتبه بندی است که ۶۰۰ امتیاز را نصیب متقاضی می کند. لازم به ذکر است که مسیرهای مهاجرتی ۹ استان از بین استان ها و مناطق کانادا در برنامه مهاجرت استانی مرتبط با اکسپرس انتری است.
به نمونه های فرضی زیر از دعوت شده ها توجه نمایید:‌
روشنک ۳۷ ساله است و لیسانس دارد. طی یک سال اخیر در کانادا به عنوان تحلیلگر سیستم ها مشغول به کار بوده است. قبل از آمدن به کانادا چهار سال در صنعت فناوری اطلاعات سابقه کار داشته است. روشنک با ویزای کاری در کاناداست و همسر وی در کانادا مشغول تحصیل است. سطح زبان انگلیسی این زوج هر دو در سطح پیشرفته است. همسر روشنک قبلا لیسانس خود را خارج از کانادا گرفته و برای ادامه تحصیل به کانادا آمده است. روشنک به عنوان متقاضی اصلی باعث شد هر دو وارد صف انتظار اکسپرس انتری شوند. او با داشتن ۴۵۱ امتیاز برای دریافت دوتنامه در پذیرش دیروز واجد شرایط بوده است.
سارا ۳۵ ساله است  وفوق لیسانس خود را در کانادا گرفته است. سارا در ژانویه ۲۰۱۹ فارغ التحصیل شده و از آن تاریخ به عنوان حسابدار در کانادا مشغول به کار بوده است. سطح زبان انگلیسی او متوسط است و قبل از آمدن به کانادا سه سال سابقه کار دارای مهارت بوده است. ۴۵۰ امتیاز سارا در سیستم جامع رتبه بندی برای دریافت دعوتنامه در پذیرش دیروز مورخ ۱۵ می ۲۰۲۰ کفایت می کرده است.   

۵
/
۵
(
۱

vote
)

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری و صدور ۳۹۰۰ دعوتنامه
دعوت آلبرتا از متقاضیان اکسپرس انتری با امتیاز حد اقل ۳۰۲ طی ماه جاری
دعوت از ۷۶۹ متقاضی در جدیدترین پذیرش ساسکاچوان
رویدادی کم سابقه در اکسپرس انتری؛ سه شنبه و وقفه ای هشت روزه!
صدور ۴۷۱ دعوتنامه در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری آلبرتا
جدیدترین پذیرش ساسکاچوان با صدور ۳۸۱ دعوتنامه برگزار شد
کاهش مجدد حداقل امتیاز در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری
آلبرتا برای ۳۳۵۷ متقاضی اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرده است
ساسکاچوان جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری را برای متقاضیان مشاغل مورد نیاز برگزار کرد
انتاریو برای کاندیدهای اکسپرس انتری دعوتنامه های جدید صادر کرد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.