27

آگوست
2021

دعوت جزیره پرنس ادوارد از ۱۶۴ متقاضی در جدیدترین پذیرش

Posted By : کاناداهوم/ 59

دعوت جزیره پرنس ادوارد از ۱۶۴ متقاضی در جدیدترین پذیرش

۲ شهریور ۱۴۰۰

اخبار, اخبار اکسپرس انتری, اخبار مهاجرت استانی کانادا در

Rate this post

جزیره پرنس ادوارد جزییات جدیدترین پذیرشی که به تاریخ ۱۹ آگوست ۲۰۲۱ برگزار کرده را منتشر کرده است.
جدیدترین خبرهایی که از جزیره پرنس ادوارد کانادا به دست کاناداهوم رسیده حکایت از این دارند که این استان در تاریخ نوزدهم آگوست ۲۰۲۱ پذیرش جدیدی برگزار کرده و طی آن برای ۱۶۴ متقاضی مهاجرت کاری/اقتصادی دعوتنامه صادر کرده است.
برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد مجموعا برای ۱۵۲ متقاضی در دسته های اکسپرس انتری و Labour Impact در این پذیرش دعوتنامه دریافت کردند. باقی دعوتنامه ها نصیب متقاضیان دسته ی مهاجرتی Business Impact شد؛ حداقل امتیاز این متقاضیان ۷۲ بوده است.
این هشتمین پذیرش جزیره پرنس ادوارد کانادا در سال جاری میلادی بوده است. از ابتدای سال جاری تا کنون این استان مجموعا ۱۱۹۴ دعوتنامه صادر کرده است. قرار است پذیرش بعدی در تاریخ ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۱ برگزار شود.
گفتنی است برنامه مهاجرتی استانی جزیره پرنس ادوارد بخشی از برنامه مهاجرت استانی کاناداست که به برخی از استان ها و مناطق کانادا اجازه می دهد سالانه تعداد معینی متقاضی مهاجرت کاری را برای اقامت دائم انتخاب کند. به خاطر محدودیت های کرونایی طی یک سال گذشته نرخ مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد مانند نرخ مهاجرت به سایر نقاط کانادا کاهش داشته است.
اما دولت فدرال می خواهد این کمبود را با برنامه بلندپروازانه ای طی سال جاری جبران کند. قرار است به موجب اهداف مهاجرتی کانادا استان جزیره پرنس ادوارد طی سال جاری ۸۰۸۰۰ مهاجر جدید جذب کند.  
دسته ی اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد با سیستم اکسپرس انتری فدرال در ارتباط است و به این استان اجازه می دهد متقاضیان دسته های تجربه کانادایی، مشاغل فنی نیازمند مهارت و اسکیلد ورکر فدرال را برای اقامت دائم انتخاب کند.
اکسپرس انتری جزیره پرنس ادوارد
گفتنی است متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند در سیستم جامع رتبه بندی ۶۰۰ امتیاز اضافی کسب می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای آنها نیز دعوتنامه صادر خواهد شد. دسته ی مهاجرتی Labour Impact نیز مختص اتباع خارجی است که از طرف یک کارفرمای مقیم جزیره پرنس ادوارد پیشنهاد کار معتبر دریافت کرده اند و از حمایت او برخوردار هستند. این دسته به اکسپرس انتری مرتبط نیست. دسته مهاجرتی Labour Impact به سه زیرمجموعه تقسیم می شود:  Skilled Worker, Critical Worker و International Graduate
در دسته ی Business Impact متقاضیان باید حداقل امتیازی را داشته باشند و حداقل امتیاز در هر پذیرش متفاوت است. حداقل امتیاز متقاضیان اکسپرس انتری و Labour Impact هم اعلام نشده است. این دعوتنامه ها از طریق مسیر مهاجرتی موسوم به Work Permit Stream صادر شدند؛ این مسیر مهاجرتی مختص کارآفرینان خارجی علاقه مند به راه اندازی کسب و کار در جزیره پرنس ادوارد است.  شایان ذکر است که علاقه مندانی که مایل هستند از طریق اکسپرس انتری، Labour Impact یا Business Impact از طرف استان انتخاب شوند می بایست در گام نخست تمایل خود را با ارائه ی Expression of Interest اعلام کنند.
متقاضیان واجد شرایط سپس وارد صف انتظار اکسپرس انتری می شوند و بر اساس پاسخ هایی که در ابراز تمایل خود اعلام کرده اند رتبه بندی می گردند. باید توجه داشت که ابراز تمایل یا Expression of Interest درخواست نیست بلکه صرفا اقدامی است برای اعلام تمایل متقاضی به برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد تا او را برای انتخاب در نظر بگیرد. سپس متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های ماهانه دعوت به ارائه درخواست اقامت می شوند.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

مطالب مرتبط:
دعوت بریتیش کلمبیا از ۹۰ متقاضی در جدیدترین Tech Draw
دعوت انتاریو از ۱۰۲ متقاضی دوزبانه طی جدیدترین پذیرش
دعوت بریتیش کلمبیا از ۷۲ متقاضی در جدیدترین Tech Draw
دعوت از بیش از ۱۰۰۰ متقاضی در پذیرش بزرگ PNP منیتوبا
دعوت بریتیش کلمبیا از ۵۲ متقاضی در جدیدترین Tech Draw
دعوت جزیره پرنس ادوارد از ۱۲۷ متقاضی در جدیدترین پذیرش
دعوت بریتیش کلمبیا از ۳۸۳ متقاضی در جدیدترین پذیرش PNP
دعوت از ۳۷۵ متقاضی در جدیدترین پذیرش منیتوبا
دعوت از ۵۱۲ متقاضی PNP در جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری
دعوت از ۴۹۶ متقاضی در جدیدترین پذیرش ساسکاچوان

۲ شهریور ۱۴۰۰


گروه کاناداهوم با سالها تجربه در امر مهاجرت تحصیلی و داشتن پرونده های موفق، آماده پذیرفتن متقاضیان علاقه مند به ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کانادا بوده و از متقاضیان دعوت می کنیم برای شروع پروسه، به صفحه تماس با ما رفته تا با مشاورین و اعضای شورای مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان داشته باشند تا بهترین راه را برای آنها انتخاب کنند.